Продається 3-кімнатна квартира
Кременчук
ID: 5326212
1 722 205 грн
(31 313 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
3/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
55 м2
Площа кухні
5 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
3-х кімнатна квартира на вулиці Перемоги, район центральної площі.3й поверх,без ремонту!! Вікна у двір.55 м2.кімнати суміжні прохідні.План квартири додається на фото.Локація відмітили красною точкою.Зовсім без ремонту,для тих хто планує своє життя за своїми правилами створювати свій простір самостійно.Локація центр ,парк,річка,супермаркети. Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Економ;Планування: Суміжна, прохідна;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Централізоване;Ремонт: Житловий стан;Меблювання: Ні;Інфрас��руктура (до 500 метрів): Центр міста, Лікарня, поліклініка, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Школа, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;Ландшафт (до 1 км.): Парк, Річка;
Оновлене: 11.05.2026
1 722 205 грн
(31 313 за м2)
39 000 $
(709 за м2)
Юлія
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
3-кімнатна квартира. Нагірна частина. Продам 3-кімнатну квартиру у Кременчуці, Нагірна частина, район зупинки Московська. Квартира розташована на 1 поверсі, не кутова — знаходиться всередині будинку, тому дуже ...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
61 м2
Кухня
9 м2
1 766 364 грн
Продається 3-кімнатна квартира в центрі Кременчук. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Зручне планування: * три кімнати (15,06м? + 11,01 м? + 7,92 м?) * кухня ~5,2 м? * роздільний...
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
5/5
Загальна
49 м2
Кухня
5 м2
1 368 932 грн
Продається 3-кімнатна квартира загальною площею 58 м?, розташована на 2 поверсі. вул. Київська, 59, м. Кременчук Квартира світла та затишна, зручне планування, без ремонту Загальна площа — 58 м? Поверх — 2 Є кл...
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
2/9
Загальна
58 м2
Кухня
8 м2
2 075 478 грн
Продам 3 х кімн квартиру ЦЕНТР ( МОЖЛИВО СЕРТИФІКАТ). Продам 3 з кімн квартиру ЦЕНТР, вул. Старшого Лейтенанта Кагала . Квартира в ЦЕГЛЯНОМУ будинку, на 7 поверсі, ВСІ КІМНАТИ ОКРЕМІ, санвузол окремий. Поміняні...
11.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
7/9
Загальна
62 м2
Кухня
6 м2
1 589 728 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв