0

Продається 2-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Вербицького, 1В
ID: 5326281
превью 1
превью 2
превью 3

3 516 552 грн
(54 946 за м2)
Продаж квартири ЖК ЗЛАГОДА, 2кім, 1й буд.ЖК ЗЛАГОДА, Будинок 1. Секція 2. 2-кім двостороння квартира, Харківський масив, вул. Вербицького, 1В, 12 поверх 24 поверхового будинку. Загальна площа 64 кв.м Житлова площа 32 кв.м Кухня 12.05 кв.м. Будинок введено в експлуатацію, присвоєно адресу, наразі можна заходити на ремонт. Право власності оформлено. 80 000$ Власник. Писатиu002Fдзвонити бажано через вайбер, телеграм, вотсап.Вид обєкта: Новобудова;Назва ЖК: Злагода;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Комфорт;Планування: Роздільна;Cанвузол: Роздільний;Ремонт: Після будівельників;
Переглядів: 390
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
3 516 552 грн
(54 946 за м2)
80 000 $ (1 250 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Драгоманова ул., 14
Київ, Драгоманова ул., 14
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
66 м2
Житлова
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, Ревуцкого ул., 40
Київ, Ревуцкого ул., 40
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
11/25
Загальна
62 м2
Житлова
28 м2
Кухня
17 м2
3 252 811 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, Харьковское шоссе, 154
Київ, Харьковское шоссе, 154
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
54 м2
Житлова
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Вишняківська, 3
Київ, р-н Дарницький, Вишняківська, 3
Опис Простора 2-кімнатна квартира в Дарницькому районі, вул. Вишняківська,буд.3 Ціна 67500$ - Загальна площа: 67.8 кв.м, -Житлова 29.4 кв.м - Площа кухні 11.6 кв.м - Поверх: 12/18 - Розташування: 10 хвилин піш...
22.04.2026