0

Продається 3-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Заслонова, 22
ID: 5326296
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

3 516 552 грн
(46 270 за м2)
Квартира 3х. Общая площадь 76 кв м. Жилая 51 вв м. Комнаты раздельные. 18,9 18,7 13,9 кв м. Кухня 9. Ванна 3,4. Туалет 1,7. ДВРЗ. Дом 4 х этажный.
Переглядів: 404
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
3 516 552 грн
(46 270 за м2)
80 000 $ (1 053 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, р-н Деснянський, Княжий Затон ул., 12
Київ, р-н Деснянський, Княжий Затон ул., 12
Продається квартира 3 кімнати, 70.54 м², з косметичним ремонтом. Розташована в Києві, на Позняках, вул. Княжий Затон. Квартира знаходиться на 10 поверсі 10-поверхового будинку комфорт-класу.Кухня - 7.40 м². Цін...
29.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
10/10
Загальна
70.54 м2
Кухня
7.4 м2
3 824 250 грн
Створено : 29.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Чавдар Єлизавети, 38
Київ, р-н Дарницький, Чавдар Єлизавети, 38
Загальна площа 83 м #178; · житлова 45 м #178; · кухня 12 м #178; Стіни з цегли Побудовано 2011-2015 Торг можливий Ремонт, обои, стеклопакеты, 2 санузла плитка, вся мебель и техника, бронедвери, видов...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
20/25
Загальна
83 м2
Житлова
45 м2
Кухня
12 м2
4 615 475 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Харківське шосе, 154
Київ, р-н Дарницький, Харківське шосе, 154
Продаю 3-х кімнатну квартиру АППС. 4/16- п. Балкон застеклен, обшит деревяною вагонкою. Кухня, ванна, туалет кафелі. Коридорчик обшит деревяною вагонкою. Косметичний ремонт. Вікна та батареї нові. До зупинки та...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/16
Загальна
73 м2
Кухня
8 м2
2 637 414 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, ЖК Чарівне місто, 18
Київ, р-н Дарницький, ЖК Чарівне місто, 18
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові ЖК Чарівне місто 3-й будинок. Квартира повністю сплачена. Продаж за переуступкою. Будинок знаходиться поряд зі станцією метро Червоний хутір, є автобусні та маршрутні зуп...