0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Ревуцького, 54
ID: 5326309
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9

2 769 285 грн
(57 693 за м2)
Квартира має окрему кімнату і кухню поєднану з другою кімнатою, балкон та санвузол, по факту 2 окремі кімнати. 5й поверх ! Площа 48кв.м ЖК Ревуцький 10 хв до метро Харківська, адреса Ревуцького 54. В квартирі є все необхідне електро-варочна поверхня (без духовки) велике та зручне ліжко з матрацом, диван, бойлер, пральна машина, холодильник, кондиціонер, шафи та інше. Поруч магазини, кавярні, кафе, дит садочок, школа. При відключенні світла є вода та працює інтернет. Квартира вільна, готова до переглядів. З приводу переглядів телефонуйте.
Переглядів: 429
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
2 769 285 грн
(57 693 за м2)
63 000 $ (1 313 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Ревуцкого ул., 5
Київ, Ревуцкого ул., 5
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 5, метро Харьковская Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в Дарницькому районі по вул. Ревуцького 5, Харьківський масив. 8 поверх/1...
10.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/14
Загальна
45 м2
Житлова
19 м2
Кухня
12 м2
2 637 414 грн
Створено : 10.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Русовой Софьи ул., 7
Київ, Русовой Софьи ул., 7
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Русовой Софьи, 7, метро Осокорки, ЖК Патриотика (строится)...
06.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/25
Загальна
38 м2
Житлова
20 м2
Кухня
9 м2
3 428 638 грн
Створено : 06.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Каменская (Днепродзержинская) ул., 128
Київ, Каменская (Днепродзержинская) ул., 128
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Каменская (Днепродзержинская), 128, метро Вырлица, ЖК Метрополия Дарница (сдан)Продаж сучасної 1-кімнатної квартири з ремонтом у Дарницькому районі, ЖК ...
06.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
22/26
Загальна
40 м2
Житлова
15 м2
Кухня
12 м2
3 736 337 грн
Створено : 06.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Ревуцкого ул., 40
Київ, Ревуцкого ул., 40
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)Продам 1 кімнатну. Квартира має хороше плануваня.н Стан-після будівельників.З вікон відкривається в...