Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дарницький, Заречная, 6
ID: 5326334
3 868 207 грн
(69 075 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
2/25
Тип стін
цегла
Загальна площа
56 м2
Площа кухні
9 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам квартиру Славутич ул. Заречная,6 корп.3. Состояние после строителей. Второй этаж, окна и лоджия выходят на стиллобат. Можно переоформить на нежилое помещение под кофейню,стоматологический кабинет, массажный салон либо еще что- то комерческое. Квартира в серединке, теплая, уютная. Качественные строиматериалы, два санузла. Права собственности до 3 лет. До метро Славутич 5 минут.
Оновлене: 22.04.2026
3 868 207 грн
(69 075 за м2)
88 000 $
(1 571 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
66 м2
Житлова
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
11/25
Загальна
62 м2
Житлова
28 м2
Кухня
17 м2
3 252 811 грн
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
54 м2
Житлова
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Продається комфортна двокімнатна квартира у цегляному будинку (сталінці). У квартирі зроблено косметичний ремонт! Все, що ви бачите на фото - лишається. Помешкання повністю мебльоване та обладнане усією необхід...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/2
Загальна
52.4 м2
Житлова
30.2 м2
Кухня
8 м2
1 978 061 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв