Продається 3-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Тичини, 19
ID: 5326341
2 769 285 грн
(46 155 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
7/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
60 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається простора 3х кімнатна квартира в спальному районі Березняки. Планування - суміжно-роздільне. Квартира у хорошому стані: заміна проводки, труб, комунікацій. Встановлен бойлер на 100 л. Продається з меблею. Кондиціонер. Вікна - метало-пластикові. Два балкона засклені, утеплені, обшиті вагонкою. Встановлено лічильники на світло, воду та газ. Є залізні двері, домофон. Внутрішні двері - натуральне дерево. У дворі - затишна зелена зона. Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, супермаркети, парки. Озеро Тельбин знаходиться поруч.
Оновлене: 22.04.2026
2 769 285 грн
(46 155 за м2)
63 000 $
(1 050 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продається 3-кімнатна квартира з капітальним ремонтом, площею 64 м². Житлова площа - 41 м², кухня - 6.5 м². Квартира розташована на 6-му поверсі 9-поверхового будинку на Райдужному масиві, на вулиці Вершигори П...
25.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
6/9
Загальна
64 м2
Житлова
41 м2
Кухня
6.5 м2
2 637 414 грн
Продам 3-х комн. квартиру ул.Плеханова 4А, возле метро Левобережная, 1-й этаж в 9-ти этажном доме за 85000 евро, частично с мебелью и бытовой техникой. Общая площадь квартиры 61,8 кв.м. Комнаты: 9,9 + 16,4 + 14...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/9
Загальна
62 м2
Житлова
41 м2
Кухня
7 м2
4 372 264 грн
Продаж трикімнатної квартири на Березняках, проспект Тичини 20а. Квартира двостороння у центрі панельного будинку біля озера Тельбін. Чудовий краєвид на пляж озера, Лавру та на березняківську церкву, парк. Квар...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
7/16
Загальна
68 м2
Житлова
40 м2
Кухня
6 м2
3 582 487 грн
Пропоную Вашій увазі трикімнатну квартиру в одному з найживописніших районів міста Києва, з прекрасним видом на правий берег та озеро Тельбін. Квартира знаходиться на 4 поверсі 16-ти поверхового будинку. Охайни...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/16
Загальна
65 м2
Кухня
8 м2
2 769 285 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв