0

Продається 3-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Братів Чибінєєвих, 8
ID: 5326364
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8

5 055 044 грн
(82 870 за м2)
Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК Терракота. Авторский ремонт, виконаний в сучасному стилі зі світлими тонами. Квартира оздоблена меблями та технікою. Загальна площа 61 м2. Кухня-вітальня, дві окремі спальні, два санвузли та гардеробна. Якісні панорамні вікна, тиха, краєвиди на озера та Парк партизанської слави. Кухня оздоблена сучасними меблями та провідною технікою Bosch, Whirpool. Індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, вбудований холодильник, вбудована витяжка. У квартирі встановлені кондиціонери. Одна спальня мебльована: ліжко з коробом та ортопедичним матрацом, шафа. Інша кімната має вільне призначення, панорамна, можна використати під дитячу, кабінет, гостьову спальню. Гардероб розплановано під різного формату речі та побутові прилади. 2 санвузли, один з яких містить ванну, в іншому пральна машина Samsung та бойлер. В комплексі на стелабаті зроблений великий новітній дитячий майданчик, спортивні тренажери, тенісні столи. Підземний паркінг. ГЕНЕРАТОР на ліфти, воду, опалення. Метро Вирлиця майже під будинком, 5 хв пішки. Метро Бориспільська - 7 хв. Розвинена інфраструктура. Квартира щойно після ремонту, ніхто не проживав.
Переглядів: 409
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
5 055 044 грн
(82 870 за м2)
115 000 $ (1 885 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, р-н Деснянський, Княжий Затон ул., 12
Київ, р-н Деснянський, Княжий Затон ул., 12
Продається квартира 3 кімнати, 70.54 м², з косметичним ремонтом. Розташована в Києві, на Позняках, вул. Княжий Затон. Квартира знаходиться на 10 поверсі 10-поверхового будинку комфорт-класу.Кухня - 7.40 м². Цін...
29.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
10/10
Загальна
70.54 м2
Кухня
7.4 м2
3 824 250 грн
Створено : 29.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Дяченка, 8
Київ, р-н Дарницький, Дяченка, 8
Продається затишна 3-кімнатна квартира в Бортничах, за адресою Дяченка 8 на 2 поверсі. Всього 15 хвилин пішки до метро, #8203; #8203;що забезпечить зручний доступ до будь-яких точок міста. Квартира розташована...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
2/5
Загальна
62 м2
Кухня
13 м2
3 516 508 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Дениса Антипова, 3/5
Київ, р-н Дарницький, Дениса Антипова, 3/5
Продам трикімнатну квартиру з якісним ремонтом по вул. Дениса Антипова 3/5. Квартира розташована на пятому поверсі девятиповерхвого будинку. Кімнати окремі, сан.вузол роздільний, дві засклені та утеплені лоджії...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
5/9
Загальна
64 м2
Кухня
6 м2
3 296 768 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Бориспільська, 34
Київ, р-н Дарницький, Бориспільська, 34
Продам 3-х кімнатну квартиру. Дарницький район, вул. Бориспільська 34. Поруч з парком Партизанської слави. Світла, тепла, 3 окремі кімнати, квадратний хол, два балкони-лоджії. Поруч стадіон, поліклініка, школа,...