Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дарницький, Світла, 3Д
ID: 5326517
1 978 061 грн
(29 523 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
24/25
Тип стін
цегла
Загальна площа
67 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається 2к квартира в 6 секція ЖК Східна Брама, м. Бориспільська, Загальна площа 67,28кв.м. В квартирі 2-і лоджії засклені, роздільний сан. вузол, кухня пл. 12.31кв.м, кімнати пл. 16.02 та 16.10кв.м. Поверх 24/25 поверхового будинку. Будинок добудований. Працює ліфт. Зроблено розведення води та електрики на поверсі. Стан після будівельників. В будинку вже працює ліфт, підведені комунікації, є світло та водопостачання, сусіди почали робити ремонт та заселятися. В комплексі побудована індивідуальна своя котельня. Закрита територія з охороною, супермаркетом, сучасними дитячими майданчиками, є підземний та наземний паркінги та вся повністю розвинена інфраструктура. М. Бориспільська в пішій доступності (10-15хв), під будинком також є зупинка громадського транспорту. Комплекс розташований в затишному місці, поруч з лісом.
Оновлене: 22.04.2026
1 978 061 грн
(29 523 за м2)
45 000 $
(672 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
66 м2
Житлова
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
11/25
Загальна
62 м2
Житлова
28 м2