Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дарницький, Чернігівська, 8-Г
ID: 5326537
3 516 552 грн
(57 648 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
24/25
Тип стін
цегла
Загальна площа
61 м2
Площа кухні
23 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Terracotta, по вул. Чернігівська 8-Г. Світла, простора квартира з вдалим плануванням розташована на 24 поверсі 25 поверхового будинку ЖК комфорт класу, з видом на озеро Вирлиця. Загальна площа 61,5 м кв., кімнати 11,1 м кв. та 10,1 м кв., кухня-студія 23,7 м кв. Висота стелі 2,74 м. Встановлені лічильники тепла, електричної енергії, холодної води. Житловий комплекс опалює власна газова котельня. Стан - після будівельників. Будинок розташований поруч із станціями метро Вирлиця та Бориспільська, побудований за монолітно-каркасною технологією та введений в експлуатацію у 2023 році. Закрита територія комплексу. Відеоспостереження, охорона, спортивний та дитячі майданчики, підземний паркінг.
Оновлене: 22.04.2026
3 516 552 грн
(57 648 за м2)
80 000 $
(1 311 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
66 м2
Житлова
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
11/25
Загальна
62 м2
Житлова
28 м2
Кухня
17 м2
3 252 811 грн
Пропонується до продажу затишна та тепла квартира з зручним розташуванням і розвиненою інфраструктурою. 2-кімнатна квартира, Дарницький район, Харківський масив, вул. Харківське шосе, 154А. Ціна 57000 у.о. ...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
54 м2
Житлова
30 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Продається комфортна двокімнатна квартира у цегляному будинку (сталінці). У квартирі зроблено косметичний ремонт! Все, що ви бачите на фото - лишається. Помешкання повністю мебльоване та обладнане усією необхід...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/2
Загальна
52.4 м2
Житлова
30.2 м2
Кухня
8 м2
1 978 061 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв