0

Продається 2-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Поліська, 19
ID: 5326566
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

4 835 259 грн
(67 156 за м2)
Продається 2к квартира, 72 кв м на 17 поверсі, поруч м. Червоний Хутір, парк Партизанської Слави (озера, зони відпочинку, розваги для дітей, церква, поліклініка). Зроблена безпіщанка, пофарбовані стелі, поклеєний багет - стіни готові до поклейки шпалер. Покладена плитка в санвузлі. Сантехніка та електрика зроблені. Встановлені лічильники на опалення. Виведений провід під кондиціонер. 2 кімнати по 18 кв м, кухня 11,4 кв м (балкон на кухні). Є кладовка (на тому ж 17 поверсі), продається окремо. Підведене світло і зроблені полички. Право власності на 1 особу.
Переглядів: 416
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
4 835 259 грн
(67 156 за м2)
110 000 $ (1 528 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Гмыри Бориса ул., 9
Київ, Гмыри Бориса ул., 9
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Гмыри Бориса, 9в, метро Позняки...
06.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
10/14
Загальна
82 м2
Житлова
44 м2
Кухня
17 м2
4 307 776 грн
Створено : 06.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Драгоманова ул., 14
Київ, Драгоманова ул., 14
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Драгоманова, 14, метро Позняки Продам 2-х кімнатну квартиру 69 м2 за адресою- Драгоманова, 14 Будинок 2000 року(панельний). Кімнати окремі, квартира вихо...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/16
Загальна
66 м2
Житлова
31 м2
Кухня
13 м2
3 033 026 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, Харченко Евгения ул., 47
Київ, Харченко Евгения ул., 47
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Харченко Евгения, 47Б, метро Бориспольскаяродається сучасна 2-кімнатна квартира площею 80 м з балконом та кухнею-студією в тихому районі, де все поруч ...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/20
Загальна
80 м2
Житлова
40 м2
Кухня
20 м2
3 736 337 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, Ревуцкого ул., 40
Київ, Ревуцкого ул., 40
Продаётся двухкомнатная квартира. Дарницкий район, улица Ревуцкого, 40Б, метро Харьковская, ЖК Лебединый (сдан)...
22.04.2026
Кімнат
2
Поверх:
11/25
Загальна
62 м2
Житлова
28 м2
Кухня
17 м2
3 252 811 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення