Продається 3-кімнатна квартира
Київ, р-н Дарницький, Харківське шосе, 154
ID: 5326569
2 638 254 грн
(36 140 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
4/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
73 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаю 3-х кімнатну квартиру АППС. 4/16- п. Балкон застеклен, обшит деревяною вагонкою. Кухня, ванна, туалет кафелі. Коридорчик обшит деревяною вагонкою. Косметичний ремонт. Вікна та батареї нові. До зупинки та магазинів 5 хв. Три садочки та дві школи до 2-х хв. Озеро до 5 хв. До метро 15 їхати автобусом
Оновлене: 22.04.2026
2 638 254 грн
(36 140 за м2)
60 000 $
(822 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продається квартира 3 кімнати, 70.54 м², з косметичним ремонтом. Розташована в Києві, на Позняках, вул. Княжий Затон. Квартира знаходиться на 10 поверсі 10-поверхового будинку комфорт-класу.Кухня - 7.40 м². Цін...
29.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
10/10
Загальна
70.54 м2
Кухня
7.4 м2
3 825 468 грн
Загальна площа 83 м #178; · житлова 45 м #178; · кухня 12 м #178; Стіни з цегли Побудовано 2011-2015 Торг можливий Ремонт, обои, стеклопакеты, 2 санузла плитка, вся мебель и техника, бронедвери, видов...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
20/25
Загальна
83 м2
Житлова
45 м2
Кухня
12 м2
4 616 945 грн
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові ЖК Чарівне місто 3-й будинок. Квартира повністю сплачена. Продаж за переуступкою. Будинок знаходиться поряд зі станцією метро Червоний хутір, є автобусні та маршрутні зуп...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
12/14
Загальна
78 м2
Кухня
12 м2
2 506 341 грн
Продаётся 3х комнатная квартира, ближайшее метро- Вырлица, Харьковская, адрес Вербицкого 34а. Площадь квартиры 79м, высота потоков 2,56м 9 этаж 16 ти этажного к/б панельного дома. Ремонт 2010г, установлены счет...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
9/16
Загальна
79 м2
Кухня
12 м2
3 209 876 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв