0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Дніпровський, Євгена Сверстюка, 4
ID: 5326577
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

4 263 819 грн
(85 276 за м2)
Вашій увазі пропонується 1кімнатна квартира від власника, в ЖК Галактика, будинок Октант, 6-А, на 10 поверсі 25 поверхового будинку. Будинку більше 3 років. Загальна площа 50 кв.м У квартирі виконаний євроремонт з високоякісних матеріалів. Обладнана Кухня-студія,коридор та ванна кімната. Простора та затишна спальня. У будинку працює генератор,від цього працює ліфт,а також опалення. Переваги ЖК Галактика: Розвинена інфраструктура: школа, дитячі садки, магазини, спортивні та дитячі майданчики. Територія з майданчиком для вигулу тварин. Русанівський канал за 5 хвилин пішки чудове місце для прогулянок і відпочинку. квартири.
Переглядів: 381
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
4 263 819 грн
(85 276 за м2)
97 000 $ (1 940 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Сосюры Владимира ул., 6
Київ, Сосюры Владимира ул., 6
Продаётся однокомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосюры Владимира, 6, метро ДарницаПродаж 1-кімнатної квартири у ЖК ДНІПРОВСЬКА МРІЯвул. Володимира Сосюри, 6 (Дніпровський район, поруч з Дарницькою пл...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
20/25
Загальна
52 м2
Житлова
18 м2
Кухня
18 м2
2 505 543 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Русанівська Набережна, 2
Київ, р-н Дарницький, Русанівська Набережна, 2
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
43 м2
Кухня
12 м2
3 086 253 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Харківське шосе, 19Б
Київ, р-н Дарницький, Харківське шосе, 19Б
1 кімната · 7 поверх з 36 Загальна площа 48 м #178; · житлова 23 м #178; · кухня 12 м #178; Побудовано 2011-2015 Вторинна нерухомість Оперативний показ 1-к квартира із хорошим орендатором. ЖК Мега-сіті з...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/36
Загальна
48 м2
Житлова
23 м2
Кухня
12 м2
2 417 630 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Регенераторна, 4
Київ, р-н Дарницький, Регенераторна, 4
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, буд. 4, корпус 14 В квартирі виконано якісний ремонт. Всі дрібниці враховані, так як квартира робилась для власного проживання. Площа кватир...