Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Алма Атинська, 43/57
ID: 5326620
2 356 090 грн
(46 198 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
10/10
Тип стін
цегла
Загальна площа
51 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
До вашой уваги двокімнатна квартира, вул. Алма Атинська 43/57. Роздільна планування кімнат, на підлозі лінолеум, стіни шпалери, вікна скрізь металопластик, простора лоджія на дві кімнати, засклена металопластик. Стан квартири житловий, тамбур на дві квартири, де багато місця для зберегання особистих речей. Сан вузол роздільний, ванна, стіни підготовлені до ремонту. Броньовані вхідні двері. Квартира одностороння, вікна на Південний Схід. Затишний район Лівобережжя є чудовим місцем для тихого розміреного життя далеко від галасливого мегаполісу. Проживаючи в межах міста, ви відчуваєте себе як за містом, багато зелені навколо, живе озеро біля будинку, невеликий ліс. Поблизу будинку дитячі майданчики, кілька шкіл гімназія 42, дитячі садки. Супермаркет Новус, Фора, АТБ, амбулаторія сімейної медицини, стоматологічна клініка, Нова Пошта. Також у пішій доступності, а це 25 хвилин ТРЦ Проспект, Ашан, спорт клуб Спорт Лайф. Чудова транспортна розвязка, м. Чернігівська маршрут 33, м. Дружби Народів, Автовокзал, Оушен Плаза, Русанівська набережна, маршрут 211 Роман.Косметичний ремонт розпочато.
Оновлене: 22.04.2026
2 356 090 грн
(46 198 за м2)
53 600 $
(1 051 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продається 2-кімнатна квартира 56 м² з радянським ремонтом в Києві, на вулиці Празька, в районі Старої Дарниці. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку.Кухня 7.90 м². Це житло економ-класу, прот...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
9/9
Загальна
56 м2
Кухня
7.9 м2
2 417 630 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, шоссе Харьковское, 9, метро ДарницаПродам свою 2-комнатную квартиру. ул. Харьковское шоссе 9. Дарницкая площадь. Днепровский район. Квартира светлая и просто...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/10
Загальна
46 м2
Житлова
29 м2
Кухня
6 м2
2 989 069 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосницкая, 10Продам квартиру 2х комнатную по адресу Сосницкая дом 10 этаж 7/14 в кирпичном доме В доме два лифта грузовой и новый пассажирский. Комнаты...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/14
Загальна
57 м2
Житлова
24 м2
Кухня
9 м2
2 637 414 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, улица Гродненская, 3/5Продается уютная 2-комнатная квартира на ул. Гродненская отличный вариант для жизни или выгодной инвестиции! Локация: ул. Гродненская...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/5
Загальна
43 м2
Житлова
20 м2
Кухня
7 м2
2 593 457 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв