Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Ващенко, 1
ID: 5326633
3 296 768 грн
(78 494 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
1/24
Тип стін
цегла
Загальна площа
42 м2
Площа кухні
9 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
1 кімнатна квартира на Ващенка 1, перший поверх. біля метро Осокорки (5 хвилин пішки). Введення в експлуатацію 2012 рік. Загальна площа 42,6, житлова кімната 17,9, кухня 9,4 (може використовуватись як додаткове місце відпочинку). Квартира мебльована та обладнана всією необхідною технікою (холодильник, посудомийна машина, електрична варочна поверхня, духовий шкаф, витяжка, мікрохвильова піч, пральна машина). Балкон доданий до кухні, без знесення бетонних перегородок і зміни конструкції (проведено утеплення ззовні та з середини). Квартира в стані заїжджай та живи, ремонта не потребує. Поруч з будинком є всі необхідні магазини, в 10 хвилинах пішки - Епицентр та Метро, ТЦ Аладдін, ТЦ Піраміда, ТЦ Рівер молл.
Оновлене: 22.04.2026
3 296 768 грн
(78 494 за м2)
75 000 $
(1 786 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаётся однокомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосюры Владимира, 6, метро ДарницаПродаж 1-кімнатної квартири у ЖК ДНІПРОВСЬКА МРІЯвул. Володимира Сосюри, 6 (Дніпровський район, поруч з Дарницькою пл...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
20/25
Загальна
52 м2
Житлова
18 м2
Кухня
18 м2
2 505 543 грн
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
43 м2
Кухня
12 м2
3 086 253 грн
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
35 м2
Кухня
7 м2
2 109 843 грн
Продаж 1 кімнатної квартири найближче м.Дарниця Дарницької площа, Дарницький вокзал Празька 31 33.3/18.6/6.7 4/5 поверх, з балконом Під є-відновлення...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
33 м2
Житлова
18 м2
Кухня
6 м2
1 406 621 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв