0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Дніпровський, Кибальчича, 2
ID: 5326641
превью 1

1 714 319 грн
(55 301 за м2)
Продаж 1к квартири в ЖК «Райдужний», вул. Кибальчича, 2, Райдужний масив, Дніпровський район, Лівий берег. Квартира розташована на зручному 3 поверсі в 26-поверховому будинку. Загальна площа – 31 м2. Будинок введено в експлуатацію. Документи готові. Будинок комфорт класу, монолітно-каркасна технологія, перекриття - залізобетон, утеплений мінеральною ватою, будинок дуже теплий. Стан квартири – від забудовника Встановлено радіатори з регулюванням опалення, лічильники на опалення, електроенергію, воду. Енергозберігаючі склопакети. Інфраструктура та зручність відкрита територія, камери відеоспостереження, паркінг всі необхідні об #700;єкти поруч - дитячий садок, школа, медичні заклади супермаркети,спортзал ,спортивні майданчики, парк , озеро . Хороша транспортна розвязка.
Переглядів: 400
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
1 714 319 грн
(55 301 за м2)
39 000 $ (1 258 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, р-н Дарницький, Ентузіастів, 31
Київ, р-н Дарницький, Ентузіастів, 31
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
35 м2
Кухня
7 м2
2 109 843 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Алматинська, 64а
Київ, р-н Дарницький, Алматинська, 64а
Можливий продаж за держ. програмами, власник в Україні, ніхто не зареєстрований. Податки по 1%. Зовнішня стіна утеплена. Двері на балкон – металопластик, решта – деревяні рами. Комунікації включають асфальтован...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
31.3 м2
Житлова
11.4 м2
Кухня
5 м2
1 318 707 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Алма-Атинська, 64А
Київ, р-н Дарницький, Алма-Атинська, 64А
В кв зроблений ремонт в 2022 році, вул Алма-Атинська 64А. В квартирі є все необхідне для повноцінного, комфортного проживання. Холодильник, пральна машинка автомат, тв, роутер, чайник, бойлер, газ. Балкон засте...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
24 м2
1 494 535 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Петра Вершигори, 7
Київ, р-н Дарницький, Петра Вершигори, 7
Продаж 1-кімн. квартири, Київ Днїпровський район, Петра Вершигори вул., 7, 6/9-поверх., 28/10/2, Світла, дуже тепла та комфортна кімната в гуртожитку сімейного типу, кімната функціонально зонована на кухню, роб...