Продається 3-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Каховська, 62а
ID: 5326677
7 912 242 грн
(98 903 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
15/26
Тип стін
цегла
Загальна площа
80 м2
Житлова площа
45 м2
Площа кухні
19 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Каховська» за адресою вул. Каховська 62а Квартира площею 80 м? розташована на 15-му поверсі сучасного будинку, обладнаного генератором, що забезпечує безперебійне водопостачання, опалення, роботу ліфтів та освітлення на поверхах. Переваги квартири: Якісний, продуманий ремонт із сучасною сантехнікою VilleroyBoch, , Geberit Два санвузли: з ванною та душовою кабіною. Панорамні види: дві кімнати виходять на двір і Дніпро, дві на парк Перемоги. Повністю укомплектована меблями та технікою. ЖК «Каховська» сучасний житловий комплекс у Києві, розташований поруч із парком Перемоги та Дніпром. Комплекс має зручну інфраструктуру: дитячі майданчики, магазини, зони відпочинку. Ідеальне поєднання затишку, сучасного дизайну та зручної локації для комфортного життя.
Оновлене: 22.04.2026
7 912 242 грн
(98 903 за м2)
180 000 $
(2 250 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаж квартири в Дніпровському р-ні, Лівобережний масив, на вул. Митрополита Андрія Шептицького, 3Б ідеальний варіант заїжджай та живи для родини, яка цінує якість у деталях. Технічна бездоганність: Ремонт...
01.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
8/12
Загальна
84 м2
Житлова
42 м2
Кухня
15 м2
5 978 138 грн
Продаётся трёхкомнатная квартира. Днепровский район, улица Воскресенская, 18, метро Дарница, ЖК Парковые озёра (сдан)Продам 3к. квартиру в ЖК Паркові озера, вул. Воскресенська 18, 90 кв.м. 19/26 пов. Простора к...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
19/25
Загальна
90 м2
Житлова
47 м2
Кухня
15 м2
7 252 889 грн
Продаётся трёхкомнатная квартира. Днепровский район, улица Хорольская, 8/4Пропонується до продажу сучасна 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у зручному та зеленому районі столиці. Адреса: вул. Хорольська 8/...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
6/9
Загальна
71 м2
Житлова
42 м2
Кухня
11 м2
4 351 733 грн
Продаю дворівневу 3 к. квартиру 76.4 кв.м в жк «Дніпровська мрія» вул. Сосюри, 6 Це сучасне житло комфорт-класу на Лівому березі, ідеальне для родини, яка цінує зручність і комфорт. Квартира під чистове оздобле...
22.04.2026
Кімнат
3
Поверх:
25/26
Загальна
76 м2
Житлова
40 м2
Кухня
11 м2
3 208 854 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв