Продається 4-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Соловяненка, 14
ID: 5326679
3 296 768 грн
(38 786 за м2)
Кіл-ть кімнат
4
Поверх
3/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
85 м2
Площа кухні
6 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж квартири,4 кімнати,7 хв пішки від метро Чернігівська,3 поверх/9 поверховий будинок (вул. А. Соловяненка ,буд 14)
Оновлене: 22.04.2026
3 296 768 грн
(38 786 за м2)
75 000 $
(882 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Купуючи цю кватриру, Ви отримаєте вигідне житло в одному з найкращих за всіма параметрами районів столиці. Назва Русанівка говорить сама за себе :-) Тут є вса для комфортного життя і відпочинку. Зручне транспо...
22.04.2026
Кімнат
4
Поверх:
3/9
Загальна
81 м2
Кухня
7 м2
5 978 138 грн
Пропоную, 4к.квартиру, 89,4кв.м/54,9/7,3, 9 поверх, металопластикові вікна, б/зазскл., підлога - паркет, бронедвері, парадне - магнітний замок. Вільна. вул.А.Малишка, 19а Чистий продаж, торг до продажу....
22.04.2026
Кімнат
4
Поверх:
9/9
Загальна
89 м2
Кухня
7 м2
3 076 983 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв