Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Энтузиастов, 23
ID: 5326713
1 714 319 грн
(53 572 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
9/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
32 м2
Площа кухні
5 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 1 к. квартиру на Русановке по улице Энтузиастов, 23, метро Левобережная в пешей доступности. 31.6/18.3//5.2, 9/9 этаж. Крыша в отличном состоянии после ремонта. Вопросов по ней нет. Жилое состояние, лоджия застеклена, с/у совмещенный, гарнитурная кухня, продажа со всей мебелью и бытовой техникой. Новый лифт. Наследство по закону больше 10 лет. Квартира никогда не продавалась. Документы проверены. Полностью готовы к сделке.
Оновлене: 22.04.2026
1 714 319 грн
(53 572 за м2)
39 000 $
(1 219 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
35 м2
Кухня
7 м2
2 109 843 грн
Можливий продаж за держ. програмами, власник в Україні, ніхто не зареєстрований. Податки по 1%. Зовнішня стіна утеплена. Двері на балкон – металопластик, решта – деревяні рами. Комунікації включають асфальтован...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
31.3 м2
Житлова
11.4 м2
Кухня
5 м2
1 318 707 грн
В кв зроблений ремонт в 2022 році, вул Алма-Атинська 64А. В квартирі є все необхідне для повноцінного, комфортного проживання. Холодильник, пральна машинка автомат, тв, роутер, чайник, бойлер, газ. Балкон засте...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
24 м2
1 494 535 грн
Продаж 1-кімн. квартири, Київ Днїпровський район, Петра Вершигори вул., 7, 6/9-поверх., 28/10/2, Світла, дуже тепла та комфортна кімната в гуртожитку сімейного типу, кімната функціонально зонована на кухню, роб...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/9
Загальна
28 м2
Кухня
2 м2
791 224 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв