Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Сосюри, 6
ID: 5326720
1 978 061 грн
(50 720 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
10/26
Тип стін
цегла
Загальна площа
39 м2
Площа кухні
13 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Квартира 1Г площадью 40 м после БТИ находится в 1 секции на 10 этаже, смотрит на Дарницкую площадь. Выбирали на уровне котлована из всех однокомнатных. Преимущество-никто не заглянет в окна, вид на правый берег и Украину-мать, квадратная кухня 13 м, что позволяет поставить диван с ТВ, то есть сделать гостиную .Из прихожей просторная 4м гардеробная, что создаст простор в гостиной и спальне. БТИ обмерило, квартиру закрыли, стены отштукатурены/ даже на лоджии/,со стяжкой на полу, установлены батареи, что сейчас редкость для новостроек. Приемочная комиссия в начале января и заходить на ремонты
Оновлене: 22.04.2026
1 978 061 грн
(50 720 за м2)
45 000 $
(1 154 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/16
Загальна
43 м2
Кухня
12 м2
3 086 253 грн
Русанівка, Лівобережна. Продається 1-кімн. квартира на Русанівці (+ з окремою гардеробною кімнатою). Планування чеського типу з еркером. Комфортний, актуальний 2-ий поверх, плита газова! ст. М Лівобережна - 10 ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
35 м2
Кухня
7 м2
2 109 843 грн
Можливий продаж за держ. програмами, власник в Україні, ніхто не зареєстрований. Податки по 1%. Зовнішня стіна утеплена. Двері на балкон – металопластик, решта – деревяні рами. Комунікації включають асфальтован...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
31.3 м2
Житлова
11.4 м2
Кухня
5 м2
1 318 707 грн
Продаж 1 кімнатної квартири найближче м.Дарниця Дарницької площа, Дарницький вокзал Празька 31 33.3/18.6/6.7 4/5 поверх, з балконом Під є-відновлення...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
33 м2
Житлова
18 м2
Кухня
6 м2
1 406 621 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв