Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Дарницький, Лугова, 56а
ID: 5326754
813 203 грн
(28 041 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
3/4
Тип стін
цегла
Загальна площа
29 м2
Площа кухні
10 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам однокімнатну квартиру в м. Київі (район Бортничі), 28,22 м. кв, 3 поверх. 4 х поверхового будинку. вулиця Лугова 56а кв 24 Ж К Соняшний Будинок введений в експлуатацію, документи готові. Переуступка. 3 км до метро Бориспільська,закрита територія, гостьова парковка, територія комплексу буде обладнана зоною відпочинку з фонтаном. Дім виготовлений з монолітно каркасної конструкції, газоблок з утепленням стін, висота стелі 2,80
Оновлене: 22.04.2026
813 203 грн
(28 041 за м2)
18 500 $
(638 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Русовой Софьи, 7, метро Осокорки, ЖК Патриотика (строится)...
06.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/25
Загальна
38 м2
Житлова
20 м2
Кухня
9 м2
3 428 638 грн
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Светлая, 3д, метро Бориспольская, ЖК Восточные Врата (проблемный)...
06.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/20
Загальна
37 м2
Житлова
18 м2
Кухня
9 м2
2 989 069 грн
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, улица Архитектора Вербицкого, 1в, метро Харьковская, ЖК Злагода (строится)Продаж 1-кімнатної квартири ЖК Злагода . Квартира знаходиться в середині будинку, т...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
12/25
Загальна
37 м2
Житлова
17 м2
Кухня
10 м2
2 241 802 грн
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, шоссе Харьковское, 63Предлагаю 1-комнатную квартируна ул. Харьковское шоссе, 63, Дарницкий район.Общая площадь 39/18/8 кв. м.Квартира находится на 1 этаже 16 э...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
1/16
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
8 м2
2 505 543 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв