Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Регенераторна, 4
ID: 5326766
5 494 613 грн
(87 216 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
2/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
63 м2
Площа кухні
19 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
СРОЧНИЙ ПРОДАЖ дизайнерської двокімнатної квартири, в ЖК Комфорт Таун Квартира 62 м кв, повністю мебльована та укомплектована дорогою побутовою технікою. Простора кухня- студія, меблі з натурального дерева, стільниця з каменю, зона їдальні, та зручний диван. Повноцінна спальня з великим двоспальним ліжком, ортопедичним матрасом та великою шафою. Є балкон, який можна облаштувати під невелике робоче місце. Дитяча кімната з ліжком та робочою зонною. Ванна кімната, з функціональними поличками та шафами. Окрема гардеробна кімната. У квартирі є: - Інтернет wi-fi - Кондиціонери - Вбудована пральна машина - Варильна поверхня - Вбудований холодильник - Бойлер - В ванній паровий бокс, з ефектом сауни. - Підігрів підлоги (ванна, балкон) - Паркетна дошка - Кухня із НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА - Стільниця із НАТУРАЛЬНОГО КАМНЯ - Декоративна штукатурка - Якісна шумоізоляція по всій квартирі. - Регульовані батареї - Лічильники вода/опалення/електрика Це ідеальне рішення для тих, хто хоче жити недалеко від центру, але при цьому користуватися всіма зручностями закритого ЖК. Комплекс закритого типу з контрольно-пропускною системою вул. Регенераторна 4. На території є: академія, дитячий садок, басейн, спортзал, тенісний корт, футбольне поле, супермаркет, кавярні та ресторани, майданчик для вигулу тварин. Зручна транспортна розвязка: Дарницький міст та міст ім. Патона. Метро Дарниця/Лівобережна 10-15 хв. До центру міста на авто за годину пік - 30 хвилин. Аеропорт Бориспіль – 30 хвилин.