0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Шевченківський, Берлінського, 25
ID: 5326783
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12

2 153 888 грн
(67 309 за м2)
1к квартира - 32 квм, готова до проживання, не потребує ремонту купив-живи. 6-й поверх 9-ти поврхового будинку (тип гостінка, у крилі - 4 квартири, спокійні сусіди) по вул. Берлінського М., 25.. Вікна виходять на вулицю Берлінського. Відстань до метро Дорогожичі - 950 м, йти до метро зручно. Косметичний ремонт: заміна труб центрального водопостачання, утеплений балкон, оновлений паркет, нові світильники, гардини. Дуже тепла. Побутова техніка: холодильник LG, правльна машина Electrolux (2023), кондиціонер Electrolux (2021), плита Indesit, бойлер . Вся техника залишається у квартирі. Гаряча вода офіційно відключена (не потрібно платити). Подача з бойлеру (50 л). Лічильник електроеренгіі день-ніч. Шафи та тумби встановлені восени 2023 року. Поруч магазин Фора, дитячі садочки, школа, спортивний комплекс з басейном Сирець, парк Дитячої залізної дороги. Податки сплачуються сторонами згідно чинного законодавства. Послуги нотаріуса - 50/50.
Переглядів: 419
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
2 153 888 грн
(67 309 за м2)
49 000 $ (1 531 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Вавілових вул., 11
Київ, Вавілових вул., 11
Продам 1 кімнатну квартиру, ЖК Будинок на Вавілових, вул. Вавілових, 11, Шевченківський район. Площа 41/20/18, 2/9. Будинок зданий в експлуатацію Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції під...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/9
Загальна
41 м2
Житлова
20 м2
Кухня
18 м2
3 428 638 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, Берестейский (Победы) просп., 26
Київ, Берестейский (Победы) просп., 26
Продаётся однокомнатная квартира. Шевченковский район, проспект Берестейский (Победы), 26, метро Политехнический институт, ЖК Смарт Плаза Политех (сдан)...
06.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
13/25
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
11 м2
5 494 613 грн
Створено : 06.05.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Шолуденка, 31а
Київ, р-н Дарницький, Шолуденка, 31а
Однокім.кв. 24/13/4кв.м. 9/9пов вул Шолуденка 31а Купівля більше 3років. О-зареестрованих. (м.Лукянівска 650метрів.)...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/9
Загальна
24 м2
Кухня
4 м2
1 536 294 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький
Київ, р-н Дарницький
Без комісії 1 кімн. кв. 31 м2, Щербаківського 53г, метро Нивки.Рієлторам не турбувати! Продаж 1к квартири з меблями та технікою, загальною площею 31 м2: тепла, опалювальна, ЖБК. Зроблено капремонт водогону та к...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
1/9
Загальна
31 м2
Кухня
5 м2
1 670 362 грн