Продається 2-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Едуарда Вільде, 3А
ID: 5326798
1 912 125 грн
(41 568 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
4/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
46 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 2 кімнатну квартиру за адресою: вул. Едуарда Вільде 3А Дніпровський район Загальна площа: 46,4 м #178; Житлова площа: 30.1 м #178; Площа кухні: 8,5 м #178; Кімнати : 15 м і 15,1 м Вдале розташування квартири , поряд зупинка транспорту , на трамваї до метро 15 хвилин , супермаркет Сільпо в ТРЦ Квадрат , авторинок Перова , Еко маркет , ринок Десна (Сільпо) , ринок Троещина , дит. садочку і школа, музична школа, поряд лікарня і Епіцентр В квартирі газ, розташована на 4 поверсі
Оновлене: 22.04.2026
1 912 125 грн
(41 568 за м2)
43 500 $
(946 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Продається 2-кімнатна квартира 56 м² з радянським ремонтом в Києві, на вулиці Празька, в районі Старої Дарниці. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку.Кухня 7.90 м². Це житло економ-класу, прот...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
9/9
Загальна
56 м2
Кухня
7.9 м2
2 417 630 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, шоссе Харьковское, 9, метро ДарницаПродам свою 2-комнатную квартиру. ул. Харьковское шоссе 9. Дарницкая площадь. Днепровский район. Квартира светлая и просто...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/10
Загальна
46 м2
Житлова
29 м2
Кухня
6 м2
2 989 069 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, улица Гродненская, 3/5Продается уютная 2-комнатная квартира на ул. Гродненская отличный вариант для жизни или выгодной инвестиции! Локация: ул. Гродненская...
07.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/5
Загальна
43 м2
Житлова
20 м2
Кухня
7 м2
2 593 457 грн
Продаётся двухкомнатная квартира. Днепровский район, проспект Тычины Павла, 19, метро Левобережная...
06.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/9
Загальна
43 м2
Житлова
25 м2
Кухня
6 м2
3 033 026 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв