0

Продається 1-кімнатна квартира

Київ, р-н Дарницький, Литвинського, 31Б
ID: 5326837
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12

1 252 772 грн
(56 944 за м2)
Литвинського 31б. Продається тепла, світла, затишна 1 кімн квартира з ремонтом. Можливий продаж по державним програмам. Чудове розташування. Поруч парк, мазазини, школи, дитячі садки. Квартира на 2 поверсі. Газ плита. Загальна площа 22 кв м, кімната 11,2 кв.м, кухня 4кв.м. Склопакети. В ванній кімнаті кафель. Власник в Україні. Трансортна развязка: метро Бориспільська, Харківська, метро Дарниця. Меблі і техника може залишитись по домовленості. Чудова пропозиція під оренду.
Переглядів: 403
Поскаржитися  !
Оновлене: 22.04.2026
1 252 772 грн
(56 944 за м2)
28 500 $ (1 295 за м2)
Олександр
посередник
Показати номер
(067) 47331...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 22.04.2026

Переглянуті
Київ, Харьковское шоссе, 21/3
Київ, Харьковское шоссе, 21/3
Продаётся однокомнатная квартира. Дарницкий район, шоссе Харьковское, 21/3...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
1/9
Загальна
29 м2
Житлова
15 м2
Кухня
6 м2
1 538 492 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Поліська, 26
Київ, р-н Дарницький, Поліська, 26
1к до 15 хв. метро Червоний хутір. Поруч ліс і озеро, свіже повітря щодня. Підійде: - під інвестицію - під оренду - як перше власне житло в Києві....
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
21.4 м2
Кухня
3 м2
1 098 923 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Харківське Шосе, 8.
Київ, р-н Дарницький, Харківське Шосе, 8.
Продається квартира...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
5/5
Загальна
30 м2
Кухня
6 м2
1 274 750 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення
Київ, р-н Дарницький, Вереснева, 5
Київ, р-н Дарницький, Вереснева, 5
Продам однокімнатну квартиру 23м2 за адресою вулиця Вереснева 5. Квартира загальною площиною 23м2 не студія знаходиться на 6/9 поверсі, цегляного будинку, ліфт є. Є балкон засклений, пральна машинка, у кварирі ...
22.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/9
Загальна
23 м2
Кухня
6 м2
1 252 772 грн
Оновлене: 22.04.2026
Дивитись оголошення