Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Подільський, Олени Теліги, 51
ID: 5326904
1 407 021 грн
(50 251 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
9/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
28 м2
Житлова площа
17 м2
Площа кухні
5 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, 51 Тепла та світла квартира в цегляному будинку, знаходиться на 9-му поверсі. Загальна площа 28.7 м2, житлова 17.4 м2 та кухня 4.7 м2. Балкон відсутній. Вікна виходять у тихий двір. На підлозі в кімнаті паркет, на кухні лінолеум. Встановлені лічильники електроенергії, газу, холодної та гарячої води. Порядні сусіди. Розвинена інфраструктура. Поряд з будинком супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка. До станції метро Дорогожичі 15 хвилин пішки. Зупинка громадського транспорту.
Оновлене: 22.04.2026
1 407 021 грн
(50 251 за м2)
32 000 $
(1 143 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
Пропонуємо на продаж 1-кімнатну квартиру в Києві, Подільський район. Загальна площа: 29 кв.м, кухні: 5 кв.м. Поверх: 5 з 9 Квартира під ремонт. Ви зможете втілити будь яке бачення свого житла. Вона розташована ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
5/9
Загальна
29 м2
Житлова
18 м2
Кухня
5 м2
1 604 883 грн
1-кімнатна квартира, проспект Європейського Союзу, 70 (Правди просп), Подільський район. Метраж 34/18/8, поверховість 10/16. Продам однокімнатну квартиру за адресою: проспект Європейського Союзу, 70. Квартира р...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
10/16
Загальна
34 м2
Житлова
18 м2
Кухня
8 м2
2 418 317 грн
Продаж однокімнатної квартири. Будинок теплий, цегляний. Це доглянута та повністю готова до проживання квартира, є газ. Зручне планування дозволяє раціонально використовувати простір. Окрема світла та простора ...