0

Продається будинок

Тернопільський район, Байківці, Богдана Хмельницького вул
ID: 5326943
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19

5 496 175 грн
(39 258 за м2)
Пропонується на продаж таунхаус у Байківцях. Цегляний двоповерховий будинок гарного планування. Загальна площа 140 кв.м, на першому поверсі гараж, коридор, санвузол і простора кухня-студія 39 кв.м. На другому поверсі - 3 кімнати площами - 27 кв.м, 16 кв.м і 16 кв.м, коридор , ще один санвузол і балкон( планування і макет будинку додаються) Земельна ділянка - 3, 5 сотих, Скважина, септик, чорнова стяжка. Висота стелі - 2, 6 м.
Переглядів: 393
Поскаржитися  !
Оновлене: 03.05.2026
5 496 175 грн
(39 258 за м2)
125 000 $ (893 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Оновлене: 03.05.2026

Переглянуті
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується до продажу просторий дуплекс розташований на земельній ділянці 1.8 сотих Будинок площею 130 кв.м, гарне планування. Дуплекс сирий, стан після забудовника ,перекриття залізобетонне....
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
130 м2
Ділянка
1
3 033 889 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається сучасний цегляний таунхаус площею 133 м з власним гаражем та земельною ділянкою 2,3 сотки. Будинок зведений у стильному архітектурному рішенні та має три поверхи, що забезпечують простір і комфорт. П...
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
133 м2
Ділянка
2
3 473 583 грн
Оновлене: 03.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Продається просторий таунхаус у Байківцях. Загальна площа 140 кв.м, два поверхи, гарне та сучасне планування. Котедж сирий, готовий до ремонту. Зручне розташування, в доступності всі інфраструктура міста....
03.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
140 м2
4 177 093 грн