Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Голосіївський, Столичне шосе, 1
ID: 5326964
2 946 050 грн
(65 468 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
7/26
Тип стін
цегла
Загальна площа
45 м2
Житлова площа
19 м2
Площа кухні
10 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Квартира розташована на зручному 7-му поверсі сучасного житлового комплексу Світлопарк. Панорамні вікна виходять у бік дороги та мальовничої Лисої гори — вражаючі краєвиди, які надихають щодня. Квартира без ремонту — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свій стиль життя. Сучасний ЖК з продуманою інфраструктурою, закритою територією, цілодобовою охороною та підземним паркінгом. Зручна транспортна розвязка — до центру міста лише 15 хвилин.
Оновлене: 22.04.2026
2 946 050 грн
(65 468 за м2)
67 000 $
(1 489 за м2)
Олександр
посередник
Оновлене: 22.04.2026
Переглянуті
1-кімнатна квартира, Теремківська вул., 3а, Голосіївський район. Метраж 53/18/21, поверховість 19/25. Поруч з ТРЦ Республіка. До Метро Теремки 5 хвилин пішки. Дуже розвинена інфраструктура. Зручна транспортна ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
19/25
Загальна
53 м2
Житлова
18 м2
Кухня
21 м2
5 056 654 грн
1-кімнатна квартира, Наддніпрянське шосе, 2а, Голосіївський район. Метраж 39/18/15, поверовість 3/18. 1-кімнатна,, простора квартира в новому ЖК Svitlo Park СВІТЛО ПАРК, 6 будинок, введено в експлуатацію. м.Вид...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/18
Загальна
39 м2
Житлова
18 м2
Кухня
15 м2
2 550 312 грн
1-кімнатна квартира, Академіка Заболотного вул., 49, Голосіївський район. Метраж 35/18/14, поверховість 418. Квартира в житловому стані. До метро Теремки 5 хвилин....
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/18
Загальна
35 м2
Кухня
14 м2
2 638 254 грн
1-кімнатна квартира, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), Голосіївський район. Метраж 37/15/16, поверховість 14/16. Нова Англія, Будинок Честер, 37 кв.м. Окрема кімната. Повністю укомплектована меблями ...
13.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
14/16
Загальна
37 м2
Житлова
15 м2
Кухня
16 м2
3 957 381 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв