Продається 1-кімнатна квартира
Київ, р-н Дніпровський, Сосюры Владимира ул., 6
ID: 5329236
2 521 344 грн
(48 487 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
20/25
Тип стін
цегла
Загальна площа
52 м2
Житлова площа
18 м2
Площа кухні
18 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаётся однокомнатная квартира. Днепровский район, улица Сосюры Владимира, 6, метро ДарницаПродаж 1-кімнатної квартири у ЖК ДНІПРОВСЬКА МРІЯвул. Володимира Сосюри, 6 (Дніпровський район, поруч з Дарницькою площею)Право власності оформлено)Площа: 52,6 кв.м (кухня-вітальня, спальня, санвузол, коридор,балкон)Поверх: 20 ( 3 ліфта, консьєрж)Про квартиру:Світла та затишна, з панорамним видомСтан після будівельників : стяжка підлоги, штукатурка, лічильники (вода, світло, тепло)Радіатори опалення, автономна газова котельняПро ЖК:Монолітно-каркасна будівля з цегляними стінами та утепленням мінеральною ватою.Введений в експлуатацію можна оформляти документи!Поруч: Палац підводного спорту, стадіони, школи, садочки, ТЦ quot;Проспект quot;, quot;Ашан quot;, quot;Арт-завод Платформа quot;Парки, кафе,...
Оновлене: 22.05.2026
2 521 344 грн
(48 487 за м2)
57 000 $
(1 096 за м2)
АН "Лівий Берег"
посередник
Оновлене: 22.05.2026
Переглянуті
Продаётся однокомнатная квартира. Днепровский район, улица Воскресенская, 14Е, метро Дарница, ЖК Парковые озёра (сдан)Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ЖК Паркові Озера, вул. Воскресенська, 14Е. Будинок 2014 рок...
22.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
24/25
Загальна
48 м2
Житлова
19 м2
Кухня
13 м2
3 538 728 грн
Продається квартира на Русанівській Набережній,піша доступність до метро Лівобережна - 10 хвилин . Під домом зупинка тролейбуса ( 2 зупинки до метро) У будинку є ліфт, працює аптека, спуск до набережної - 3 хви...