Продається 3-кімнатна квартира
Одеса, р-н Приморський, Мореходный переулок
ID: 5336804
17 583 360 грн
(150 285 за м2)
Кіл-ть кімнат
від 3 до 3
Поверх
16/20
Тип стін
моноліт
Загальна площа
117 м2
Стан
з ремонтом
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продається чудова квартира біля моря в Аркадії. 3-кімнатна квартира в житловому комплексі Морська симфонія, заг пл 117м, простора кухня-вітальня та дві роздільні спальні, виконаний дизайнерський ремонт у світлих тонах, повністю укомплектована всіма необхідними меблями та всією побутовою технікою, включаючи посудомийну та сушильну машини, поверх два 16/20, балкон та панорамні вікна у бік моря, багато шафів, у кожній кімнаті смарт-ТВ. Будинок з повною автономією, є підземний паркінг, тут ви зможете жити в повному комфорті далеко від міської метушні, особлива квартира для особливих людей. Телефонуйте для перегляду, ціна заявлена 400 000 у. е.
Створено : 09.05.2026
17 583 360 грн
(150 285 за м2)
400 000 $
(3 419 за м2)
Оксана
посередник
Створено : 09.05.2026
Переглянуті
Продам 3-х ком.кв. пр.Шевченко/Парк Победы. 4/18 эт., 120/55/34 кв.м. Кухня-студия 34 кв.м, две спальни 28+27 кв.м., два санузла, прачечная. Квартира двухсторонняя. Авторский дизайн в стиле модерн. Эксклюзивн...
07.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/18
Загальна
120 м2
Житлова
55 м2
Кухня
34 м2
12 308 352 грн
Продам 3-х ком.кв. ул.Гагаринское Плато/ЖК «Вторая Жемчужина». 3/20 эт., 118/68/12 кв.м. Современный стильный дизайн интерьера, квартира выполнена в мягких, светлых тонах. Кухня, гостиная с камином, витражом, ...
07.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
3/20
Загальна
118 м2
Житлова
68 м2
Кухня
12 м2
7 780 637 грн
Продам 3-х ком.кв. пер.Клубничный/ЖК «Милос». 13/17 эт., 107/60/30 кв.м. Просторная светлая квартира с современным дорогим качественным ремонтом, без эксплуатации. Большая кухня студия с террасой, три раздельн...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
13/17
Загальна
107 м2
Житлова
60 м2
Кухня
30 м2
7 692 720 грн
Продам 3-х ком.кв. проспект Шевченко/ЖК «Билдинг». 4/8 эт., 125/61/17 кв.м. Кухня, гостиная, две спальни, два санузла, эркер с зимним садом, две лоджии. Качественный ремонт, теплый пол, встроенная кухня, италья...
03.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/8
Загальна
125 м2
Житлова
61 м2
Кухня
17 м2
14 066 688 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв