Продається 2-кімнатна квартира
Кременчук, Правобережна, 44
ID: 5336838
1 186 836 грн
(26 974 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
1/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
44 м2
Площа кухні
5 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 2х кімн.квартири Раківка вул.Правобережна. Продаж 2х кімнатної квартири на Раківці Вул. Правобережна 1 поверх Не кутова Без балкону З косметичним режимом Вікна пластикові Кімнати окремі Сан.вузол -окремий 27000$ + Комісія агенції.
Оновлене: 11.05.2026
1 186 836 грн
(26 974 за м2)
27 000 $
(614 за м2)
Олена
посередник
Оновлене: 11.05.2026
Переглянуті
`Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Кременчука.. Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Кременчука по вулиці Соборной 40 (будинок в якому офіс Київстар) Квартира на четвертому поверсі пятиповерхового цегляного бу...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/5
Загальна
40 м2
Кухня
6 м2
1 406 621 грн
Продаж 2-х кімнатної квартири по Приходька Крюків . Можливо по сертифікату. Продам 2-ох кімнатну квартиру 2 поверх 3- ох поверхового будинку 41м2 у Кременчуг по вул. І. Приходька. Вікна м/пл.,двері броньовані,л...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
2/3
Загальна
42 м2
Кухня
6 м2
1 139 700 грн
Продам 2 ком.кв.улица Киевская. Продам 2 ком.кв, 4u002F5 кирпич, 47 м2, всё раздельно, кухня и санузел кафель, состояние жилое, счётчики воды, газа и эл.энерг, бойлер, балкон застеклён, бронированная дверь, чис...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/5
Загальна
47 м2
Кухня
6 м2
1 274 750 грн
Продам двокімнатну квартиру. Центр. Шевченкаu002FМазепи.. Квартира розташована на першому поверсі в цегляному будинку. Загальна площа – 41 кв.м, житлова – 26,5 кв.м, кухня – 5,9 кв.м. Квартира без ремонту. Вста...
11.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
1/3
Загальна
41 м2
Кухня
6 м2
1 090 131 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв