0

Продається 1-кімнатна квартира

Тернопіль, Крушельницької С. вул., 35
ID: 5336852
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11

3 077 088 грн
(61 542 за м2)
Чудова пропозиція для Вашого проживання або інвестиції!!! Продаж 1 кімнатної квартири по вул.Соломії Крушельницької в центрі м.Тернопіль.Цегляний утеплений будинок, квартира некутова, зроблено якісний ремонт, встановлено індивідуальне опалення (котел Ariston). Гарне двосторннє планування, кімната розділена на зону спальні та вітальні, велика засклена лоджія. При продажі залишаються всі меблі та побутова техніка відомих брендів. Огляд квартири за попередньою домовленістю, у зручний для вас час.
Переглядів: 37
Поскаржитися  !
Створено : 10.05.2026
3 077 088 грн
(61 542 за м2)
70 000 $ (1 400 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Показати номер
(067) 35270...
Зв'язатися з автором
Створено : 10.05.2026

Переглянуті
Тернопіль
Тернопіль
Продається квартира у новому будинку на провулку Цегельний. Квартира розташована на 1 поверсі. Загальна площа 50,6 кв.м, гарне роздільне планування, великі кімнати. Квартира в хорошому стані, повністю готова до...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
1/10
Загальна
50 м2
Житлова
23 м2
Кухня
12 м2
3 011 150 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Смакули вул., 7
Тернопіль, Смакули вул., 7
Продаж 1к квартири в новому житловому комплексі по вул.Смакули, масив БАМ. Комфортний другий поверх. В квартирі зроблено євроремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги, засклена лоджія. Квар...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/12
Загальна
43 м2
Житлова
18 м2
Кухня
10 м2
3 033 130 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль, Чумацька вул.
Тернопіль, Чумацька вул.
Пропонується на продаж квартира у стильному будинку клубного типу. Цегляний будинок, квартира розташована на зручному 2 поверсі, є ліфт. Загальна площа 46 кв.м, практичне планування, кухня-студія, гардеробна. ...
08.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/4
Загальна
46 м2
3 824 381 грн
Створено : 08.05.2026
Дивитись оголошення
Тернопіль
Тернопіль
Пропонується на продаж квартира в Кутківцях. Квартира у новозбудованому цегляному будинку. та утепленим фасадом. Загальна площа 52 кв.м, кухня-студія з панорамним вікном, спальня та санвузол. Зроблено розводку...
08.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
3/4
Загальна
52 м2
1 978 128 грн
Створено : 08.05.2026
Дивитись оголошення