0

Продається 1-кімнатна квартира

Харків, р-н Немишлянська, Немишлянська, буд. 45б
ID: 5336957
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12

1 011 296 грн
(28 894 за м2)
Московський проспект
Продаж 1-кімнатна квартира 35 м² у гарному житловому стані в районі Немишля, вулиця Немишлянська, Харків. Метро Турбоатом поруч.Добротний будинок з автономним опаленням та зі своєю свердловиною (чиста джерельна вода).Поруч зручний район Нові Будинки. Транспорт, магазини, супермаркети, школа, дитячий садок та вся необхідна інфраструктура.
Переглядів: 35
Поскаржитися  !
Створено : 11.05.2026
1 011 296 грн
(28 894 за м2)
23 000 $ (657 за м2)
Анна
посередник
Показати номер
(068) 88707...
Зв'язатися з автором
Створено : 11.05.2026

Переглянуті
Харків, Библика
Харків, Библика
Продам смарт квартиру поряд з метро Тракткорний завод, будинок новий.вул. БібликаКапітальний ремонт дуже тепла.Чистий акуратний під'їзд, добрі сусіди.Поруч із будинком є ​​парк, в пішій доступності до ринку, та...
Тракторний завод
Тракторний завод
04.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/3
Загальна
17 м2
Житлова
13 м2
637 556 грн
Створено : 04.05.2026
Дивитись оголошення
Харків, Плехановская, буд. 92а
Харків, Плехановская, буд. 92а
У продажу однокімнатна квартира у ЖК «Металіст», вул.Плеханівська, 92а. До ст.м "Спортивна" та "Метробудівників ім. Ващенка" 150 метрів. Загальна площа 38,3 кв.м., 15 поверх із 16.У квартирі виконано новий гарн...
Спортивна
Спортивна
01.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
15/16
Загальна
38 м2
Кухня
8 м2
2 198 470 грн
Створено : 01.05.2026
Дивитись оголошення
Харків, р-н Немишлянська, Ак филипова, буд. 5...
Харків, р-н Немишлянська, Ак филипова, буд. 5...
Продам 1 кім квартиру- студію м. Масельского. Квартира розташована по вул. Ак. Філіпова на 2 поверхні теплого цегляного будинку, дах з ремонтом, не кутова в гарному стані. Залишаються меблі та техніка, вбудован...
Імені О. С. Масельського
Імені О. С. Масельського
26.04.2026
Кімнат
1
Поверх:
цокольний/1
Загальна
27 м2
Житлова
17 м2
Кухня
2 м2
474 870 грн
Створено : 26.04.2026
Дивитись оголошення
Харків, Бучмы , буд. 44
Харків, Бучмы , буд. 44
Продам 1 кімнатну квартиру з хорошим ремонтом в тихому зеленому районі Салтівки.Капітальний ремонт, заміна всіх комунікацій. МПОНовітній сучасний санвузол. Дуже простора КУХНЯ 7,7м²Балкон з чудовим видом. Будин...