0

Продається 2-кімнатна квартира

, Тургенєве, Пасічна вул., 41
ID: 5336966
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14

3 803 353 грн
(61 444 за м2)
Продається простора 2-кімнатна квартира від власника у тихому районі міста Івано-Франківськ біля озера, за адресою Пасічна, 41. Загальна площа квартири — 61.9 кв.м, житлова — 31.3 кв.м, простора кухня — 15.2 кв.м. Квартира розташована на 5 поверсі 10-поверхового будинку. Санвузол роздільний. Виконаний якісний євроремонт, встановлені броньовані вхідні двері,замінено вікна віід забудівника на енергоефективні, є балкон та лоджія. У квартирі індивідуальне опалення,комбіноване опалення через теплу підлогу та батареї, гаряча вода забезпечується котлом. Встановлені індивідуальні лічильники на газ, електроенергію та воду. Проведений швидкісний інтернет ( оптоволокно, працює в період блекауту). Помешкання продається з технікою та меблями. Будинок знаходиться на закритій території з охороною, що забезпечує безпеку та спокій для мешканців.
Переглядів: 34
Поскаржитися  !
Створено : 12.05.2026
3 803 353 грн
(61 444 за м2)
86 500 $ (1 397 за м2)
Оксана
посередник
Показати номер
(096) 40020...
Зв'язатися з автором
Створено : 12.05.2026

Переглянуті
, , Височана С. вул.
, , Височана С. вул.
Квартира простора,світла,з видом на місто, та гори,Тип обігріву кондиціонер який у холодну пору обігріває,утеплу охолоджує. Роздільний санвузол,Залишаються у квартирі меблі ,та техніка.Квартира розташована у це...
09.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
15/15
Загальна
65 м2
Кухня
19 м2
2 879 996 грн
Створено : 09.05.2026
Дивитись оголошення
, , Пелеша
, , Пелеша
Продається 2-кімнатна квартира з величезною терасою в ЖК «Клубне містечко 12»! 4 поверх Площа квартири: 59 м #178; + тераса 67 м #178; Бонус: балкон + окрема кладовка Це саме та квартира, де хочеться жити! Пере...
09.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/4
Загальна
59 м2
Кухня
13 м2
4 352 971 грн
Створено : 09.05.2026
Дивитись оголошення
, , Симоненка В. вул.
, , Симоненка В. вул.
2 кімнатна ЖК КаскадЯрко (переуступка)...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/9
Загальна
55.39 м2
Кухня
13.7 м2
2 638 164 грн
Створено : 05.05.2026
Дивитись оголошення
, , Ленкавського вул.
, , Ленкавського вул.
Продається 2-кім квартира жк манхетен 62 м кв 6 будинок 6 поверх Переуступка Можливий торг...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/16
Загальна
62 м2
Кухня
30 м2
5 012 512 грн
Створено : 05.05.2026
Дивитись оголошення