Продається 1-кімнатна квартира
, Тургенєве, Гординського С. вул.
ID: 5336968
3 208 854 грн
(118 846 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
1/4
Тип стін
цегла
Загальна площа
27 м2
Площа кухні
6 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Центр міста вул. Гориднського. Перший поверх. Висота стель 4м. Кімната 20м, є можливість зробити 2 рівень. Квартира має 2 виходи. Під бізнес ідеально. Також є підвал входить у вартість
Створено : 12.05.2026
3 208 854 грн
(118 846 за м2)
73 000 $
(2 704 за м2)
Оксана
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Продам. Однокімнатну квартиру 34.7 м2 під ремонт територія Чорновола - Довженка військове містечко...
15.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
34.7 м2
Кухня
7 м2
1 538 492 грн
Продам 1к.квартиру з ремонтом та технікою,4поверх...
09.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/7
Загальна
36.2 м2
Кухня
10.8 м2
2 395 651 грн
Продається однокімнатна квартира, вул. Вовчинецька, біля тц Метро, тц Велес, 8 пов...
09.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
36.2 м2
Кухня
7 м2
2 329 716 грн
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі міста Квартира розташована у сучасному житловому комплексі клубного типу з закритою територією та малоповерховою забудовою, що забезпечує комфорт, тишу та приватність для м...
09.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
6/6
Загальна
30.8 м2
Кухня
10.5 м2
1 314 311 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв