Продається 2-кімнатна квартира
, Тургенєве, Південний б-р
ID: 5336977
2 811 500 грн
(56 343 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
13/16
Тип стін
цегла
Загальна площа
49.9 м2
Площа кухні
9.1 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Додатково: Можливість викупу за доп. плату кладової яка є єдина на весь поверх площею 2.2 м #178; (ексклюзивно для цієї квартири). Документи: право власності до 3-х років. Підходить під сертифікати єВідновлення та умови кредитування єОселя. Особливості: 13 поверх, панорамний вид на гори та місто. Схід сонця та заходи сонця стануть частиною вашого інтерєру. Загальна тераса з виглядом на ратушу та все місто. Самий центр міста, до ратуші 4 хвилини Характеристики квартири: заведено 11 кВт електроенергії заведено воду та всі інші комунікації Два ліфти на генераторі (вантажний та пасажирський), можна приступати до ремонту дім зданий.
Створено : 12.05.2026
2 811 500 грн
(56 343 за м2)
63 942 $
(1 281 за м2)
Оксана
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі міста, вул, Коновальця 124а, площа 49 м #178; Простора та тиха квартира на 8 поверсі обжитого будинку 2013 року. Планування: — окрема спальня — велика кухня-вітальня — кор...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
8/11
Загальна
49.5 м2
Кухня
13.7 м2
3 337 277 грн
Продається 2-кімнатна квартира з величезною терасою в ЖК «Клубне містечко 12»! 4 поверх Площа квартири: 59 м #178; + тераса 67 м #178; Бонус: балкон + окрема кладовка Це саме та квартира, де хочеться жити! Пере...
09.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/4
Загальна
59 м2
Кухня
13 м2
4 352 971 грн
Квартира 15 хв ходи від центральної частини міста по вул. Набережна Поруч річка й озера, школа, садочок, стадіон, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, басейн, поліклініка, продук...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/5
Загальна
44.6 м2
Кухня
7.5 м2
2 989 919 грн
2 кімнатна ЖК КаскадЯрко (переуступка)...
05.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/9
Загальна
55.39 м2
Кухня
13.7 м2
2 638 164 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв