Продається 1-кімнатна квартира
Полтава, р-н Подільський, Головко ул., 15
ID: 5338181
2 858 011 грн
(47 634 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
3/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
60 м2
Площа кухні
15 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Шикарная однокомнатная квартира Микрорайон Левада, новый дом, вся инфраструктура рядом. При осмотре возможен торг
Створено : 12.05.2026
2 858 011 грн
(47 634 за м2)
65 000 $
(1 083 за м2)
Яна
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
**Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в Полтаві!** ? **Розташування:** Полтавська область, м. Полтава, Подільський район, вул. П. Ротача **Ціна:** 49 500 $ **Загальна площа:** 50 кв.м **Житлова пло...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
50 м2
Житлова
19 м2
Кухня
15 м2
2 176 485 грн
квартира Полтава левада, вул. О. Бідного.Квартира в новому цегляному будинку на Леваді, продаж від власників, автономне опалення, підігрів води двоконтурний котел, ремонт робили для себе. Продається з меблями т...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
7/10
Загальна
58 м2
Кухня
23 м2
2 638 164 грн
Видова квартира на Леваді Однокімнатна квартира на Леваді (вул. В.Івасюкаu002F колишня Головка, район супермаркету «Сільпо»). Будинок здано в експлуатацію у 2016 році. Стіни – цегла, утеплений. 15 поверх. Зага...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
15/15
Загальна
58 м2
Кухня
12 м2
2 879 996 грн
Видова квартира на Леваді .Однокімнатна квартира на Леваді ( район супермаркету «Сільпо»). Будинок здано в експлуатацію у 2016 році. Стіни – цегла, утеплений. 15 поверх. Загальна площа – 58 кв.м. Планування: кі...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
15/15
Загальна
58 м2
Кухня
12 м2
2 330 378 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв