Продається 3-кімнатна квартира
Полтава, р-н Київський
ID: 5338211
1 846 715 грн
(30 274 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
4/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
61 м2
Площа кухні
7 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 3 комнатную квартиру на Половках. Квартира теплая ,сухая , проводка поменяна на медную,перепланирована,балкон остеклен,есть подвал оставляем почти все что нужно покупателю АНГалерея Недвижимости
Створено : 12.05.2026
1 846 715 грн
(30 274 за м2)
42 000 $
(689 за м2)
Яна
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Продаж 3-x кімнатної квартири Продається простора трикімнатна квартира, розташована в спальному мікрорайоні Браїлки. Квартира має зручне планування: усі кімнати розміщені окремо. В оселі встановлено автономне о...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
64 м2
Кухня
9 м2
2 418 317 грн
#127968; Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 46 000 долларов. Торг..Вид обєкта: Вторинний ринок;Ти...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 022 592 грн
Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 50 000 долларов..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешк...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 198 470 грн
Продажа 3х кімнатної квартири 67,1м2., район Балковий., Продається 3х кімнатна квартира, на першому поверсі пяти поверхового будинку. Загальна площа - 67,1м2.(житлова-47,3м2; допоміжна-19,8м2). Район Балковий, ...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
67 м2
Кухня
5 м2
2 198 470 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв