Продається 2-кімнатна квартира
Полтава, р-н Київський
ID: 5338240
857 403 грн
(16 520 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
4/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
51.9 м2
Житлова площа
32.7 м2
Площа кухні
12 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам дві кімнати з хорошим ремонтом, з кондиціонерами, з новою електропроводкою. Площа однієї кімнати 17, 4кв.м і другої 15, 3кв.м. На секції частково зроблений ремонт. На секції два балкони. Маємо свій електролічильник, а також на кухні та в умивальнику свої раковини і своя душова кабіна. На секції проживає три людини( хороші, доброзичливі сусіди) Будинок із цегли, знаходиться у центральній частині міста (по кільцю, зупинка ЖБІ) АНГалерея Недвижимости №212458273
Створено : 12.05.2026
857 403 грн
(16 520 за м2)
19 500 $
(376 за м2)
Яна
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Двокімнатна квартира ЖК Пелюстковий переуступ.Продам по переуступу 2 кім.квартиру - 60кв.м. ЖК Пелюстковий . М.Башкирцевої 20 корп 2, 7 поверх. Роздільні кімнати, сучасні технології будівництва. Надійний забудо...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/9
Загальна
60 м2
Кухня
13 м2
1 934 654 грн
2-х кімнатна квартира м-н Половки.Продається 2-х кімнатна квартира поліпшеного планування «ЧЕШКА» в 5 поверхневому будинку 5 поверх ( є технічний поверх) утеплена ззовні ,взимку -дуже тепло ! Загальна площа - 5...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/5
Загальна
51 м2
Кухня
7 м2
1 846 715 грн
2-кімнатна квартира, 59.9 м?, цегла, Браїлки. .Продається 2-кімнатна квартира в новобудові . У власності більше 3-х років. Є можливість перепланування в 3-кімнатну. Загальна площа - 59.9 м?. Комфортний 4-й пове...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/10
Загальна