0

Продається 1-кімнатна квартира

Полтава, р-н Київський
ID: 5338340
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5

1 015 519 грн
(25 388 за м2)
ТЕРМІНОВА ПРОДАЖА однокімнатної квартири в районі ЮРОВКА Я власник Локація: м.Полтава, вул. Половка 83 Планування: - житлова площа кімнати 19 м.кв, -кухня 9 м.кв Технічні характеристики: - площа квартири: 40 м2 - поверх: 4 - пластикові вікна - АВТОНОМНЕ опалення - установлений котел - розведена електрика - відштукатурені стіни
Переглядів: 76
Поскаржитися  !
Створено : 12.05.2026
1 015 519 грн
(25 388 за м2)
23 000 $ (575 за м2)
Антон
посередник
Показати номер
(066) 66627...
Зв'язатися з автором
Створено : 12.05.2026

Переглянуті
Полтава
Полтава
Продаж квартири чешка. Квартира покращеного планування У власності більше 10 років Оставляємо все: меблі , техніку37/20/10 З балконом Санвузол сумісний Бойлер Документи готові 45000 $ без торгу Вторинний ринок;...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
37 м2
Кухня
10 м2
1 986 885 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава
Полтава
Однокімнатна квартира. Продається однокімнатна квартира на МБЗ. Житловий стан, поруч зупинка, магазини садочок. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і; Тип стін: Панельний; Клас житла: ...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
5/5
Загальна
33 м2
Кухня
6 м2
927 213 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава
Полтава
Продам 1к квартиру. Браїлки.Продам 1 кімнатну квартиру на Браїлках, загальна площа 38 кв.м, кімната 19, поверх 4/5. Цегляний будинок, чешка, не кутова. .Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешка;Cанвузол: ...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/5
Загальна
38 м2
Кухня
8 м2
1 081 749 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава
Полтава
Терміново!!Новобудова від власника з меблями та технікоюКОТЕЛ,. Продам квартиру на Браїлках,в новобудові,8 поверх(10),не кутова.Кімната велика,має дві зони,окремі освітлення .Дитяча та доросла(зала)..Можно прос...
12.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/10
Загальна
43 м2
Кухня
9 м2
2 318 033 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення