Продається 2-кімнатна квартира
Полтава, р-н Київський
ID: 5338398
1 677 814 грн
(31 071 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
4/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
54 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
#127968;Двокімнатна квартира.2-кімнатна квартира на Браилках відмінне планування матеріал стін - цегла поверх 4 з 5 загальна площа 54м2 Кімнати окремі Величезний балкон на кімнату Квартира в жилому стані Кондиционер, замінені вікна Широкий коридор з гардеробною 10 хв до зупинки.Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешка;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Економ;Планування: Роздільна;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Централізоване;Ремонт: Житловий стан;Меблювання: Так;Побутова техніка: Плита, Духова шафа;Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, АНГалерея Нерухомості
Створено : 12.05.2026
1 677 814 грн
(31 071 за м2)
38 000 $
(704 за м2)
Яна
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Двокімнатна квартира ЖК Пелюстковий переуступ.Продам по переуступу 2 кім.квартиру - 60кв.м. ЖК Пелюстковий . М.Башкирцевої 20 корп 2, 7 поверх. Роздільні кімнати, сучасні технології будівництва. Надійний забудо...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
7/9
Загальна
60 м2
Кухня
13 м2
1 942 732 грн
2-х кімнатна квартира м-н Половки.Продається 2-х кімнатна квартира поліпшеного планування «ЧЕШКА» в 5 поверхневому будинку 5 поверх ( є технічний поверх) утеплена ззовні ,взимку -дуже тепло ! Загальна площа - 5...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/5
Загальна
51 м2
Кухня
7 м2
1 854 426 грн
2-кімнатна квартира, 59.9 м?, цегла, Браїлки. .Продається 2-кімнатна квартира в новобудові . У власності більше 3-х років. Є можливість перепланування в 3-кімнатну. Загальна площа - 59.9 м?. Комфортний 4-й пове...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/10
Загальна
59 м2
Кухня
8 м2
2 207 650 грн
Продається 2-кімнатна квартира в новобудові на вулиці М. Башкирцевої, 39 (м-н Браїлки). У власності більше 3-х років. Є можливість перепланування в 3-кімнатну. Загальна площа - 59.9 м #178;. Комфортний 4-й пове...
12.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
4/10
Загальна
59 м2
Кухня
8 м2
2 207 650 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв