0

Продається 3-кімнатна квартира

Полтава, р-н Київський
ID: 5338572
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6
превью 7
превью 8
превью 9
превью 10
превью 11
превью 12
превью 13
превью 14
превью 15
превью 16
превью 17
превью 18
превью 19
превью 20
превью 21

2 154 501 грн
(34 198 за м2)
Продаж 3-х кім. кв-ри в м.Полтава, р-н Половки, вул.Кузьми Скрябіна, 8/10 поверх.будинку... Загальна площа-63 кв.м. Житлова площа -37, 1 кв.м. Кухня -9.5 кв.м. Кімнати всі окремі, є балкон і лоджія ... Квартира утеплена, тепло взимку і не жарко влітку (вікна виходять на 2 сторони будинку). Локація зручна, район спокійний і розвинений за всіма напрямками, поруч супермаркети та магазини, ринок, школи та дитячі садочки, кафе, банки, аптеки, спортивний зал та салони краси, паркові зони. За будинком ліс, гарний для прогулянок з колясками і дітьми, вигулу тварин і ранкових пробіжок... Біля будинку зупинка громадського транспорту, вигідне транспорте сполучення, а це означає, що в будь-яку частину міста можна дістатись швидко. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд...
Переглядів: 22
Поскаржитися  !
Створено : 12.05.2026
2 154 501 грн
(34 198 за м2)
49 000 $ (778 за м2)
Антон
посередник
Показати номер
(066) 66627...
Зв'язатися з автором
Створено : 12.05.2026

Переглянуті
Полтава
Полтава
Продаж 3-x кімнатної квартири Продається простора трикімнатна квартира, розташована в спальному мікрорайоні Браїлки. Квартира має зручне планування: усі кімнати розміщені окремо. В оселі встановлено автономне о...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
64 м2
Кухня
9 м2
2 418 317 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава, Вільямса
Полтава, Вільямса
#127968; Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 46 000 долларов. Торг..Вид обєкта: Вторинний ринок;Ти...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 022 592 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава, Вільямса, 6
Полтава, Вільямса, 6
Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 50 000 долларов..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешк...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 198 470 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава
Полтава
Продажа 3х кімнатної квартири 67,1м2., район Балковий., Продається 3х кімнатна квартира, на першому поверсі пяти поверхового будинку. Загальна площа - 67,1м2.(житлова-47,3м2; допоміжна-19,8м2). Район Балковий, ...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
67 м2
Кухня
5 м2
2 198 470 грн