0

Продається 3-кімнатна квартира

Полтава, р-н Київський, курчатова
ID: 5338614
превью 1
превью 2
превью 3
превью 4
превью 5
превью 6

2 638 164 грн
(45 486 за м2)
Продам 3-х кімнатну квартиру 58 кв.м. з меблями Половки.- Загальна площа 58 м2, кухня-студія 25,8 м2. - 1/5 поверх! Підїзд в гарному стані! - Вікна мu002Fп; - Труби і стояк замінені; - Санвузол суміжний; - Кладова 1,7м2; - У власності є підвал; Детальна інформація за номером телефону..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Хрущовка;Тип стін: Панельний;Клас житла: Комфорт;Планування: Студія;Cанвузол: Суміжний;Опалення: Централізоване;Ремонт: Житловий стан;Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Духова шафа, Холодильник, Мікрохвильова піч;Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Кабельне, цифрове ТБ, Телевізор;Комфорт: Кондиціонер, Ванна, Меблі на кухні, Грати на вікнах, Госп. приміщення, комора;Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація;Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, АНГалерея Нерухомості
Переглядів: 24
Поскаржитися  !
Створено : 12.05.2026
2 638 164 грн
(45 486 за м2)
60 000 $ (1 034 за м2)
Яна
посередник
Показати номер
(099) 29263...
Зв'язатися з автором
Створено : 12.05.2026

Переглянуті
Полтава
Полтава
Продаж 3-x кімнатної квартири Продається простора трикімнатна квартира, розташована в спальному мікрорайоні Браїлки. Квартира має зручне планування: усі кімнати розміщені окремо. В оселі встановлено автономне о...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
64 м2
Кухня
9 м2
2 418 317 грн
Створено : 13.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава, Вільямса
Полтава, Вільямса
#127968; Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 46 000 долларов. Торг..Вид обєкта: Вторинний ринок;Ти...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 022 592 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава, Вільямса, 6
Полтава, Вільямса, 6
Продам 3-х комнатную квартиру.Продам 3-х комнатную квартиру, район Институт Связи. Все комнаты раздельные, кухня 8 кв.м. Есть балкон и лоджия. Цена 50 000 долларов..Вид обєкта: Вторинний ринок;Тип будинку: Чешк...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/5
Загальна
63 м2
Кухня
8 м2
2 198 470 грн
Створено : 12.05.2026
Дивитись оголошення
Полтава
Полтава
Продажа 3х кімнатної квартири 67,1м2., район Балковий., Продається 3х кімнатна квартира, на першому поверсі пяти поверхового будинку. Загальна площа - 67,1м2.(житлова-47,3м2; допоміжна-19,8м2). Район Балковий, ...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
1/5
Загальна
67 м2
Кухня
5 м2
2 198 470 грн