Продається будинок
Кременчук
ID: 5338718
662 387 грн
(10 191 за м2)
Поверховість
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
65 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Будинок
Ділянка:
15
Будинок в с Піщане ра-н розвилка 15 соток, вул. Миру. Ділянка 15 соток, 200м від зупинки розвилка. 10 хв до Кременчука. Будинок цокольний, основний поверхи. Багато плодових дерев гарних сортів: яблука груші абрикоси інші, родюча земля. Є скважина, підведено електрику, газ.. Кількість кімнат: 10; Тип будинку: Будинок;
Створено : 12.05.2026
662 387 грн
(10 191 за м2)
15 000 $
(231 за м2)
Олена
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Щемиловка , ветхий дом. Щемиловка , дом под снос . 5,5 соток земли . Коммуникации по улице Кількість кімнат: 5; Тип будинку: Будинок;...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
60 м2
Ділянка
5
1 059 818 грн
Продам квартиру , будинок (дом). Продам квартиру в районі ЦРБ, загальна площа 75 кв.м., опалення автономне газове (з можливістю твердопаливного), світло не вимикають зовсім. Квартира під ремонт, є гараж, сарай ...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
75 м2
684 466 грн
Продаж будинку у центрі Реївки! Продаж по державним програмам!Сертифікат,є-Відновлення, субвенції.. Будинок з ділянкою,де є простір і потенціал для життя.Затишний будинок з подвірям і можливість зробити під себ...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
65 м2
Ділянка
10
1 766 320 грн
Продам будинок в м.Кременчук. Продам цегляний будинок 68.9 кв.м ,4 кімнати,передпокій,кухня. Зручності на дворі. 10 соток приватизованої земельної ділянки.Лашки,зручне розташування (центральна вулиця,поруч тран...
11.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
68 м2
Ділянка
10
1 103 978 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв