Продається будинок
Харків, р-н Індустріальний, Волочаевская
ID: 5338743
2 858 011 грн
(23 817 за м2)
К-ть приміщень
від 5 до 5
Поверховість
1
Тип стін
цегла
Загальна площа
120 м2
Житлова площа
70 м2
Ділянка:
7 Cоток
Рік побудови:
1999
Тракторний завод
Продам дом район ХТЗ, по ул. Волочаевская.Удобное расположение дома, рядом остановка транспорта.На участке два дома, ухоженная територия.Ровный участок с ландшафтным дизайном.Есть заезд для авто.Удобства в доме, канализация.Возможен торг
Створено : 12.05.2026
2 858 011 грн
(23 817 за м2)
65 000 $
(542 за м2)
Людмила
посередник
Створено : 12.05.2026
Переглянуті
Продам окремий Будинок на Немишлі 30м²• Ділянка 5 соток• Є кадастровий номер• Сертификат Є-ВідновленняПланування:• 1 кімната• кухня• санвузол в будинку. Є бойлер. Залишилося зробити ремонт на кухні• Ділянка май...
Палац Спорту
Палац Спорту
09.05.2026
Поверховість:
1
Загальна
30 м2
Житлова
17 м2
Кухня
9 м2
Ділянка
5 Cоток
1 099 235 грн
Пропонуємо купити будинок метро Київська, суха Журавлівка. Двоповерховий цегляний будинок 2005 року побудови 140м2.Ділянка рівна правильної прямокутної форми 6 соток, льох.Усі центральні комунікації.На першому ...
Київська
Київська
08.04.2026
Поверховість:
2
Загальна
140 м2
Житлова
60 м2
Кухня
20 м2
Ділянка
6 Cоток
3 957 246 грн
Тёплый светлый чудесный дом для большой семьи. Все удобства. 5 отдельных комнат, кухня-студия. Гараж, сауна, большой полуподвал. Отопление газовое. 2 санузла. Вода скважина. Канализация 2-х камерный септик....
Героїв праці
Героїв праці
31.03.2026
Поверховість:
2
Загальна
243 м2
Житлова
110 м2
Кухня
21 м2
Ділянка
6 Cоток
9 453 421 грн
Продається частина будинку з косметичним ремонтом у місті Харкові, вул. Брюссельська (Кемеровська), площею 44 м² (житлова 30 м²). Є газ, водопостачання та опалення. Ділянка 3 сотки.Не втрачайте можливості стати...
20.03.2026
Поверховість:
1
Загальна
44 м2
Житлова
30 м2
Кухня
6 м2
Ділянка
3 Cоток
1 055 266 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв