Продається 1-кімнатна квартира
Дніпро, р-н Новокодацький, Данила Галицького, буд. 12
ID: 5338767
769 491 грн
(24 822 за м2)
Кіл-ть кімнат
від 1 до 1
Поверх
5/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
31 м2
Житлова площа
17 м2
Площа кухні
6 м2
Стан
під ремонт
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам. 1-к.кв. 5/5, ж/м Західний. вул. Данила Галицького, 12. Хрущовка цегляна, 31/17/6, житловий стан «радянський», без ремонту, вікна оригінальні — столярка, балкон засклений, санвузол суміщений, бойлер, лічильник газу, світло — день/ніч. Заміна стояка. 17 500 у.о. + послуги агенції. т.0931197428, 0960921280 Сергій, АН «Азбука житла». , te/8835
Створено : 13.05.2026
769 491 грн
(24 822 за м2)
17 500 $
(565 за м2)
Сергей Шевцов
посередник
Створено : 13.05.2026
Переглянуті
Продам. 1-к.кв. 2/2, ж/м Західний. вул.Данила Галицького. Панель, 32/17/6, косметичний ремонт, без меблів, вбудована кухня, кондиціонер, мпо, комора, санвузол суміщений в кахлі, душова кабінка. Балкон засклений...
16.03.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/2
Загальна
32 м2
1 319 127 грн
Продам. 1-к.кв. 1/2, вул. Олександра Кошиця (Караваєва) (кут просп. Івана Мазепи та просп. Металургів). Студія, 38 м.кв., косметичний ремонт, меблі, техніка. Санвузол суміщений, бойлер, душова кабінка, гардероб...
16.03.2026
Кімнат
1
Поверх:
1/2
Загальна
38 м2
1 094 875 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв