Продається 3-кімнатна квартира
Київ, р-н Святошинський, Підлісна вул., 6
ID: 5338808
3 356 704 грн
(39 491 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
1/14
Тип стін
цегла
Загальна площа
85 м2
Житлова площа
45 м2
Площа кухні
9 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 3-кімнатну квартиру, вул. Підлісна 6, Святошинський р-н, площа квартири 85/45/9 кв.м. поверх 1 з 14 Квартира потребує ремонту. Планування кімнат роздільне, сан вузол роздільний, кухня окрема, встановлені лічильники на електрику та воду, не кутова. Зручна локація, поряд дитячий садок, школа, магазини, супермаркети, ярмарок, банківські відділення. Розвинена інфраструктура. Хороша транспортна розвязка, до метро Академмістечко 7 хв. громадським транспортом. Заплануйте перегляд вже сьогодні, деталі за телефоном Фахівець з нерухомості: Володимир
Створено : 13.05.2026
3 356 704 грн
(39 491 за м2)
76 339 $
(898 за м2)
АН КУБ
посередник
Створено : 13.05.2026
Переглянуті
Продається 3-х кімнатна квартира з новим якісним ремонтом. В квартирі робилось повністю все, електрика, сантехніка, вмонтована нова техніка, є автоматичне резервне живлення (інвектор) до 12 годин, нові меблі, м...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
9/14
Загальна
80 м2
Житлова
46 м2
Кухня
14 м2
7 255 199 грн
Продажа трехкомнатной квартиры по ул. Верховинной, 41, Святошино. Площадь 93 м2, 14/24 этажного дома. Состояние после строителей. Видовая квартира. Новый теплый дом, расположен в парковой зоне, посреди сосен. М...
11.02.2022
Кімнат
3
Поверх:
14/24
Загальна
93 м2
Кухня
14.2 м2
7 035 344 грн
Продажа двухуровневой трехкомнатной квартиры в ЖК Святобор по ул. Львовская 15, Святошино. Свободная планировка. Площадь 79 м2, расположена на 25-26 этажах 26 этажного дома. Видовая квартира , состояние после с...