Продається 1-кімнатна квартира
Кременчук
ID: 5339060
1 538 929 грн
(25 228 за м2)
Кіл-ть кімнат
1
Поверх
4/5
Тип стін
цегла
Загальна площа
61 м2
Площа кухні
5 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продам 3-х комнатную квартиру, нагорная.. Продам 3-х комнатную квартиру. Находиться по улице Мира рядом с ост конечная 30 маршрут. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Хрущовка; Cанвузол: Роздільний;
Створено : 14.05.2026
1 538 929 грн
(25 228 за м2)
35 000 $
(574 за м2)
Анастасія
посередник
Створено : 14.05.2026
Переглянуті
Продам квартиру у новобудові. Продам однокімнатну квартиру у новобудові з ремонтом. Окрема спальня та кухня-студія. Автономне опалення. Тепла підлога у санвузлі та кухні. Закритий двір, дитячий майданчик. Укрит...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
2/7
Загальна
51 м2
Кухня
19 м2
2 945 950 грн
Продається простора 1-кімнатна квартира 63 м.кв. у ЖК Oasis 1 (Кременчук).Шукаєте стильне та сучасне житло? Маємо для вас ексклюзивну пропозицію! Про квартиру: Площа — 62,58 м? Дизайнерський проєкт із продумани...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
4/10
Загальна
62 м2
Кухня
31 м2
4 998 000 грн
Кременчук, Автозаводський, вул. Небесної Сотні, 53Б, Стильна квартиру з авторським ремонтом у сучасному будинку за адресою вул. Небесної Сотні, 53Б. - Авторський ремонт стильний дизайн, якісні матеріали, проду...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
8/9
Загальна
53 м2
3 737 399 грн
Продається однокімнатна квартира за адресою проспект Лесі Українки. Квартира розташована на дев?ятому поверсі цегляного чотирнадцяти поверхового будинку 2013 року побудови. Загальна площа 54,5 кв.м, 18,9 кімнат...
11.05.2026
Кімнат
1
Поверх:
9/14
Загальна
54 м2
Кухня
10 м2
1 978 623 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв