Продається 3-кімнатна квартира
, Тургенєве, Чорноти Курінного вул.
ID: 5339105
4 074 805 грн
(43 957 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
4/цокольний
Тип стін
цегла
Загальна площа
92.7 м2
Площа кухні
11 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста. Курінного Чорноти 2. Площа 92.7 м #178;. Будинок з цегли. Без ремонту.
Створено : 15.05.2026
4 074 805 грн
(43 957 за м2)
92 700 $
(1 000 за м2)
Оксана
посередник
Створено : 15.05.2026
Переглянуті
Продаж 3 кімнатної квартири в центрі міста, 94,6м #178;. З чорновим ремонтом. 5 поверх...
13.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
5/6
Загальна
95 м2
Кухня
11 м2
4 127 553 грн
Продам квартиру біля стадіону - фактично 1/4 особняка з окремим входом, 100 кв м, другий поверх, індивідуальне опалення, ремонт 2022 року, через паркан дитячий садочок та бомбосховище з ремонтом, мож під сертиф...
12.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
2/2
Загальна
100 м2
Кухня
23 м2
4 835 259 грн
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира загальною площею 89 м #178; у сучасному житловому комплексі «Калинова Слобода 2» в Івано-Франківську. Це місце створене для комфортного життя, де поєднуютьс...
05.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
4/9
Загальна
90 м2
Кухня
16.7 м2
6 813 320 грн
Продам 3 кімнатну квартиру площею 91,2м.кв,роздільні великі кімнати ,коридор 12.5 м., окремий санвузол та окремо душова дорога та якісна сантехніка ,всюди підігрів підлоги. Якісний ремонт зроблений 6 місяців то...
05.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
2/9
Загальна
91.2 м2
Кухня
14.7 м2
5 494 613 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв