Продається 2-кімнатна квартира
Кременець, Бандери вул.
ID: 5339117
2 131 910 грн
(48 233 за м2)
Кіл-ть кімнат
2
Поверх
1/1
Тип стін
цегла
Загальна площа
44.2 м2
Житлова площа
23.3 м2
Площа кухні
6.3 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира на першому поверсі — ідеальний варіант для комфортного проживання. Особливою перевагою є власний дворик, де можна облаштувати зону відпочинку, дитячий куточок або місце для ранкової кави #127807; Квартира продається з меблями, що дозволяє одразу заїхати та проживати без додаткових витрат. Зручне планування, світлі кімнати та домашня атмосфера створюють відчуття комфорту з перших хвилин. Локація чудово підходить для життя — поруч магазини, школа, дитячий садок, аптеки, зупинки транспорту та вся необхідна інфраструктура для щоденного комфорту. Телефонуйте, щоб домовитись про огляд та побачити всі переваги цієї квартири особисто! #10024;
Створено : 15.05.2026
2 131 910 грн
(48 233 за м2)
48 500 $
(1 097 за м2)
ВІСОН агенція нерухомості
посередник
Створено : 15.05.2026
Переглянуті
Продаж квартири від забудовника, без комісії для покупця 2-кімнатна квартира у новому ЖК по вул. Дубенська, м. Кременець. Площа - 69,1 м кв 5 поверх Сучасна новобудова від забудовника. Квартира у сирому стані, ...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
5/8
Загальна
69.1 м2
Житлова
30 м2
Кухня
19.05 м2
2 126 195 грн
Продаж квартири від забудовника, без комісії для покупця 2-кімнатна квартира у новому ЖК по вул. Дубенська, м. Кременець. Площа - 68,36 м кв 3 поверх Сучасна новобудова від забудовника. Квартира у сирому стані,...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/8
Загальна
69.6 м2
Житлова
29.7 м2
Кухня
19.7 м2
2 103 426 грн
Продаж від передставника забудовника без комісії для покупця. Пропонується 2-кімнатна квартира на 3 поверсі у сучасному житловому комплексі ЖК Grand Park. Загальна площа — 60,5 кв.м. Квартира внутрішня, що забе...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
3/8
Загальна
60.5 м2
Житлова
28.92 м2
Кухня
15.27 м2
1 861 575 грн
Продаж від передставника забудовника без комісії для покупця. #127969; Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові «Гранд Парк» Пропонується до продажу світла та простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому...
03.05.2026
Кімнат
2
Поверх:
6/8
Загальна
69.9 м2
Житлова
30 м2
Кухня
20.1 м2
2 150 811 грн
Популярне на сайті

ОдесаОдеса

КиївКиїв