Продається 3-кімнатна квартира
Одеса, р-н Київський, Князя Ярослава Мудрого проспект (Глушко Академика пр.), 15
ID: 5339167
2 857 199 грн
(41 409 за м2)
Кіл-ть кімнат
3
Поверх
8/9
Тип стін
цегла
Загальна площа
69 м2
Житлова площа
39 м2
Площа кухні
8 м2
Стан
житлове
Тип нерухомості
Вторинний ринок
Програми / Ваучер / Сертифікат. Продаж 3к квартири в центрі Таїрова. Проспект Академіка Глушка / Академіка Корольова. Загальна площа 68,4 кв.м., 3 окремі кімнати. Вбудована кухня, техніка. Паркет підлоги. Чистий парадний, упорядкований двір. Відмінне розташування, поруч дитячий садок, школа, супермаркет, аптеки, крита стоянка, ТРЦ Панорама, Кінотеатр Золотий Дюк, Три продовольчих ринку: Південний, Київський, Людмила. Зручна транспортна розвязка. Программы / Ваучер / Сертификат. Продажа 3к квартиры в центре Таирова. Проспект Академика Глушко / Академика Королева. Общая площадь 68,4 кв.м., 3 раздельные комнаты. Встроенная кухня, техника. Пол паркет. Чистая парадная, благоустроенный двор. Отличное расположение, рядом детский сад, школа, супермаркет, аптеки, крытая охраняемая стоянка, ТРЦ Панорама, Кинотеатр Золотой Дюк, Три продовольственных рынка: Южный, Киевский, Людмила. Удобная транспортная развязка.
Створено : 16.05.2026
2 857 199 грн
(41 409 за м2)
65 000 $
(942 за м2)
БЕСТТ НЕДВИЖИМОСТЬ
посередник
Створено : 16.05.2026
Переглянуті
Предлагается к продаже просторная 3-комнатная квартира, расположенная на 5 этаже 9-этажного дома в среднем парадном. Квартира двухсторонняя, фасад утеплен с обеих сторон, что обеспечивает комфортный микроклимат...
15.05.2026
Кімнат
3
Поверх:
5/9
Загальна
65 м2
Житлова
40 м2
3 033 026 грн
Програми / Сертифікат. Продаж 3 кімнатної квартири на початку Таїрова. Небесної сотні (Маршала Жукова)/Сіті Центр. ГАЗ! Загальна площа 65 кв.м., кімнати 18,2+13,7+12.4 кв.м.. Балкон із вітальні, лоджія зі спаль...